Strona główna » Historia zmian w programach » Sprzedaż i Magazyn » Rok 2019 » Wersja 3.279.2019

Sprzedaż i Magazyn - zmiany w wersji 3.279.2019

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 20. września 2019)

Zmieniono sposób komunikacji z Allegro z usługi WebAPI na RestAPI. Skutkiem tego jest zmiana sposobu autoryzacji dostępu do Allegro oraz znaczne przyśpieszenie komunikacji. Po wybraniu opcji "Fakturuj transakcje Allegro..." spod prawego przycisku myszy na oknie "Rejestr faktur" otwiera się okno autoryzacji zawierające link do Allegro. Kliknięcie w link otwiera w przeglądarce stronę Allegro na której należy się zalogować i potwierdzić możliwość uzyskania dostępu do danych przez program Sprzedaż i Magazyn. Po autoryzowaniu dostępu dla programu na stronie Allegro nie trzeba już nic robić. Program Sprzedaż i Magazyn sam uzyska dostęp i pobierze listę ostatnich transakcji do zafakturowania.

  • Zmiany w późniejszej wersji 3.280.2019 z dnia 27. września 2019

    Poprawiono komunikację z interfejsem Allegro REST API oraz wprowadzono wiązanie kontrahentów po numerach kont podczas importu przelewów bankowych. Więcej informacji...

  • Zmiany we wcześniejszej wersji 3.278.2019 z dnia 13. września 2019

    Dodano możliwość wystawiania noty obciążeniowej oraz umożliwiono drukowanie na potwierdzeniach wewnątrzwspólnotowej dostawy towarów tabeli zawierającej zestawienie jednostek miar z dokumentu. Ponadto umożliwiono szybką konwersję faktur zakupowych do WZ.  Więcej informacji...

Zobacz inne programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą e-fakturowania i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji

Zobacz programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji
Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, wyliczanie płac, eksport do Płatnika, ewidencja czasu pracy, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Więcej informacji