Strona główna » Historia zmian w programach » Sprzedaż i Magazyn » Rok 2019 » Wersja 3.280.2019

Sprzedaż i Magazyn - zmiany w wersji 3.280.2019

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 27. września 2019)

  • Poprawiono komunikację z interfejsem Allegro REST API w opcji "Fakturuj aukcje Allegro..." dostępnej spod prawego przycisku myszy na oknie "Rejestr faktur".
  • Wprowadzono wiązanie kontrahentów również po numerach kont podczas importu przelewów bankowych na oknie "Rozliczenia". Dotychczas płatności były kojarzone wyłącznie po nazwie kontrahenta.

  • Zmiany w późniejszej wersji 3.281.2019 z dnia 4. października 2019

    Umożliwiono szybkie tworzenie dokumentów RW na podstawie faktur zakupowych oraz dodano do wydruków faktur sprzedaży adnotację odnośnie mechanizmu podzielonej płatności. Ponadto umożliwiono realizację w drukarce fiskalnej procedury zwrotu towaru. Więcej informacji...

  • Zmiany we wcześniejszej wersji 3.279.2019 z dnia 20. września 2019

    Zmieniono sposób komunikacji z Allegro z usługi WebAPI na RestAPI dzięki czemu komunikacja z Allegro jest szybsza i bezpieczniejsza. Więcej informacji...

Zobacz inne programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą e-fakturowania i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji

Zobacz programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji
Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, wyliczanie płac, eksport do Płatnika, ewidencja czasu pracy, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Więcej informacji