O aplikacji

Sprzedaż i magazyn to łatwy w obsłudze program magazynowy do zastosowania w sklepie, hurtowni lub niewielkiej firmie produkcyjnej. Umożliwia szybkie wystawianie wszystkich rodzajów faktur, paragonów oraz dokumentów zakupowych i magazynowych dzięki czemu na bieżąco wylicza dostępne stany magazynowe. Dzięki współpracy ze skanerami kodów kreskowych i drukarkami fiskalnymi świetnie nadaje się do sprzedaży stacjonarnej, a dzięki możliwości wysyłania dokumentów e-mailem do klientów i współpracy z Allegro także przy sprzedaży przez Internet. Umożliwia zbudowanie bazy towarów i usług, tworzenie ofert i cenników. Dzięki współpracy z CEIDG budowanie i tworzenie bazy kontrahentów jest błyskawiczne. Możliwość tworzenia zestawień według wielu kryteriów pozwala na dokładne dokonywanie analizy sprzedaży, określaniu potrzeb i zarządzanie magazynem. Dzięki pełnej integracji z Krajowym Systemem e-Faktur pozwala nie tylko na wysyłanie dokumentów do KSeF, ale także na pobieranie dokumentów kosztowych co wiąże się z optymalizacją czasu pracy z programem i pozwala na lepszy wgląd w stan firmy. Możliwość generowania i wysyłki JPK ułatwia współpracę z systemami księgowymi lub biurami rachunkowymi. Starannie zaprojektowany, nowoczesny i intuicyjny interfejs sprawia, że pod względem obsługi jest to najprostszy program magazynowy.
POBIERZ PROGRAM

Funkcjonalności

POBIERZ PROGRAM

Galeria ekranów

Zobacz inne programy do wystawiania faktur VAT i rachunków
Faktura VAT - Program do fakturowania
Faktura VAT - Program do fakturowania

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą KSeF i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek - Program do wystawiania rachunków
Rachunek - Program do wystawiania rachunków

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, obsługa KSeF, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji
Zobacz programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac
Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Więcej informacji
Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Więcej informacji
Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, PIT, kilometrówki, środków trwałych, wysyłka JPK, e-Deklaracji, pobieranie danych z KSeF.

Więcej informacji
Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, ewidencja czasu pracy, wyliczanie wynagrodzeń, eksport do Płatnika i ZUS-PUE, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Więcej informacji
Dostosowany do e-fakturowania (KSeF)

Już od lipca 2024 wszystkich przedsiębiorców obejmie obowiązek wysyłania wszystkich wystawianych faktur do KSeF (Krajowego Systemu e-Faktur). Jest to system teleinformatyczny prowadzony przez Krajową Administrację Skarbową służący do wystawiania, otrzymywania i przechowywania faktur. Program Pakiet Przedsiębiorcy Sprzedaż i Magazyn jest na to gotowy i w pełni obsługuje KSeF.

Program w wersji mobilnej

Dla mobilnych Użytkowników, którzy często przemieszczają się pomiędzy firmą, domem, a klientem oraz którzy cenią sobie bezpieczeństwo i poufność danych i którzy w każdej chwili chcą mieć wgląd do swoich danych i możliwość korzystania z aplikacji mamy do zaoferowania program do fakturowania w wersji portable na Pendrive.

WięcejWięcej informacji

Ostatnie zmiany

Przyśpieszono działanie tworzenia nowej inwentaryzacji.

SzczegółySzczegóły
ListaPełna lista zmian