POBIERZ PROGRAMY
Faktura VAT - Program do fakturowania

Faktura VAT - Program do fakturowania

Faktura VAT - Program do fakturowaniaFaktura VAT to nowoczesny program do fakturowania pod Windows dla firm handlowych i usługowych nieprowadzących magazynu. Umożliwia błyskawiczne i wygodne wystawianie oraz korygowanie dowolnych faktur VAT. Intuicyjna obsługa sprawia, że wystawianie dokumentów jest szybkie i przyjemne.

Ponadto aplikacja umożliwia przechowywanie danych teleadresowych kontrahentów, cennika towarów i usług oraz tworzenie jednolitych plików kontrolnych JPK na potrzeby kontroli skarbowych. Dzięki opcji zestawień tabelarycznych i graficznych będziesz mógł błyskawicznie zanalizować swoją sprzedaż w dowolnym okresie.

Sprzedaż i Magazyn - Fakturowanie z obsługą magazynu

Sprzedaż i Magazyn - Fakturowanie z obsługą magazynu

Sprzedaż i Magazyn - Fakturowanie z obsługą magazynuSprzedaż i Magazyn to nowoczesny program do fakturowania z obsługą magazynu pod Windows. Umożliwia błyskawiczne i wygodne wystawianie i korygowanie dowolnych dokumentów handlowych i magazynowych kontrolując przy tym stany ilościowe towarów. Intuicyjna obsługa sprawia, że praca z programem jest prosta, szybka i przyjemna.

Ponadto aplikacja umożliwia przechowywanie danych teleadresowych kontrahentów, cennika towarów i usług, pilnowanie stanów magazynowo-ilościowych, tworzenie gotowych kompletów z innych towarów oraz generowanie jednolitych plików kontrolnych JPK na potrzeby kontroli skarbowych. Dzięki współpracy z drukarkami fiskalnymi i czytnikami kodów kreskowych świetnie nadaje się do sklepów. Opcja zestawień pozwala na dokładne analizy sprzedaży i określanie potrzeb.

Rachunek - Program do wystawiania rachunków

Rachunek - Program do wystawiania rachunków

Rachunek - Program do wystawiania rachunkówRachunek to aplikacja pod Windows, przeznaczona dla firm zwolnionych z podatku VAT. Umożliwia błyskawiczne i wygodne wystawianie dowolnych rachunków. Twoi Klienci otrzymają wydruk w nowoczesnym stylu. Zaskocz Ich, zyskaj czas, pieniądze i prestiż...

Oprócz wystawiania rachunków program umożliwia stworzenie bazy teleadresowej kontrahentów oraz szczegółową bazę towarów i usług z możliwością wydruku ofert cenowych. Opcja zestawień tabelarycznych i graficznych umożliwia łatwe i szybkie analizowanie sprzedaży.

Obsługa GTU oraz nowego JPK_V7M i JPK_V7K

Już od października 2020 wszystkie firmy bez względu na wielkość obowiązuje nowa struktura JPK z deklaracją stanowiąca połączenie dotychczasowego JPK_VAT oraz deklaracji VAT. Konsekwencją zmiany sposobu raportowania transakcji jest konieczność klasyfikacji transakcji do jednej z trzynastu grup z użyciem kodów GTU (Grupa Towarów i Usług). Programy Pakiet Przedsiębiorcy są gotowe na tę rewolucję i umożliwia klasyfikowanie transakcji oraz generowanie i wysyłkę plików zgodnych z najnowszymi wytycznymi.