POBIERZ PROGRAMY
Księga - Podatkowa Księga Przychodów i Rozchodów

Księga - Podatkowa Księga Przychodów i Rozchodów

Księga - Podatkowa Księga Przychodów i RozchodówKsięga to nowoczesna aplikacja księgowa pod Windows dla firm rozliczających podatek dochodowy w oparciu o podatkową księgę przychodów i rozchodów (KPiR).

Aplikacja umożliwia tworzenie na potrzeby dokumentacji księgowej eleganckich i przejrzystych wydruków zawsze zgodnych z aktualnymi przepisami, rozliczanie podatków dochodowego i VAT, rozliczanie kilometrówki oraz tworzenie i bezpośrednie wysyłanie e-Deklaracji i Jednolitych Plików Kontrolnych (JPK). Ponadto program pozwala na tworzenie rozbudowanych zestawień w oparciu o wprowadzane do programu dane co pozwala na dokładną analizę sytuacji firmy w oparciu o wiele kryteriów.

Ryczałt - Program do ryczałtu ewidencjonowanego

Ryczałt - Program do ryczałtu ewidencjonowanego

Ryczałt - Program do ryczałtu ewidencjonowanegoRyczałt to nowoczesna aplikacja księgowa pod Windows dla firm rozliczających podatek w oparciu o ewidencję przychodów.

Aplikacja umożliwia tworzenie eleganckich i przejrzystych wydruków zawsze zgodnych z aktualnymi przepisami na potrzeby dokumentacji księgowej, rozliczanie podatków ryczałtowego i VAT, rozliczanie kilometrówki oraz tworzenie i bezpośrednie wysyłanie e-Deklaracji i Jednolitych Plików Kontrolnych (JPK). Program pozwala również na tworzenie rozbudowanych zestawień w oparciu o wprowadzane do programu dane co pozwala na dokładną analizę sytuacji firmy w oparciu o wiele kryteriów.

Mała Księgowość - Wielofirmowy program do księgi i ryczałtu

Mała Księgowość - Wielofirmowy program do księgi i ryczałtu

Mała Księgowość - Wielofirmowy program do księgi i ryczałtuMała Księgowość to nowoczesna aplikacja księgowa pod Windows umożliwiająca obsługę nieograniczonej ilości firm, w tym również spółek cywilnych i jawnych, rozliczających podatek na podstawie księgi przychodów i rozchodów (KPiR) lub ryczałtu ewidencjonowanego.

Aplikacja umożliwia tworzenie eleganckich i przejrzystych wydruków zawsze zgodnych z aktualnymi przepisami na potrzeby dokumentacji księgowej, rozliczanie podatków dochodowego, ryczałtowego i VAT, rozliczanie kilometrówki, prowadzenie ewidencji środków trwałych i rozliczanie amortyzacji oraz tworzenie i bezpośrednie wysyłanie e-Deklaracji i Jednolitych Plików Kontrolnych (JPK). Program pozwala również na tworzenie rozbudowanych zestawień w oparciu o wprowadzane do programu dane co pozwala na dokładną analizę sytuacji firmy w oparciu o wiele kryteriów.

Kadry i Płace - Program kadrowo-płacowy

Kadry i Płace - Program kadrowo-płacowy

Kadry i Płace - Program kadrowo-płacowyKadry i Płace to aplikacja pod Windows przeznaczona dla firm zatrudniających pracowników. Umożliwia wygodne i błyskawiczne wyliczanie listy płac oraz tworzy eleganckie i przejrzyste wydruki różnorodnych dokumentów związanych z kadrami i płacami.

Oprócz tego program umożliwia prowadzenie bazy danych pracowników, ewidencję umów, ewidencję czasu pracy i eksport dokumentów do Płatnika. Dzięki opcji zestawień graficznych i tabelarycznych możliwe jest tworzenie rozbudowanych raportów w oparciu o wprowadzane do programu dane.

Programy księgowe Pakiet Przedsiębiorcy są przygotowane na nowy JPK z deklaracją - JPK_V7K i JPK_V7M

Już od października 2020 wszystkie firmy bez względu na wielkość obowiązuje nowa struktura JPK z deklaracją stanowiąca połączenie dotychczasowego JPK_VAT oraz deklaracji VAT. Programy Pakiet Przedsiębiorcy są gotowe na tę rewolucję i umożliwiają generowanie oraz wysyłkę plików zgodnych z najnowszymi wytycznymi.