Księga - Podatkowa Księga Przychodów i Rozchodów

Księga to aplikacja pod Windows przeznaczona dla firm rozliczających podatek dochodowy na podstawie Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów (KPiR). Umożliwia wygodne i błyskawiczne dodawanie wydatków i przychodów oraz tworzy eleganckie i przejrzyste wydruki księgi, rejestrów VAT oraz kilometrówki zawsze zgodne z aktualnymi przepisami.

Program pozwala również na tworzenie rozbudowanych zestawień w oparciu o wprowadzane do programu dane. Dzięki temu będziesz mógł analizować swoją sprzedaż i wydatki w dowolnym okresie w oparciu o wiele kryteriów.

Ryczałt - Program do ryczałtu ewidencjonowanego

Ryczałt to aplikacja pod Windows przeznaczona dla firm rozliczających podatek dochodowy na podstawie Ryczałtu Ewidencjonowanego. Umożliwia wygodne i błyskawiczne dodawanie przychodów oraz tworzy eleganckie i przejrzyste wydruki ewidencji, rejestrów VAT oraz kilometrówki zawsze zgodne z aktualnymi przepisami.

Program pozwala również na tworzenie rozbudowanych zestawień w oparciu o wprowadzane do programu dane. Dzięki temu będziesz mógł analizować swoją sprzedaż w dowolnym okresie w oparciu o wiele kryteriów.

Mała Księgowość - Wielofirmowy program do księgi i ryczałtu

Mała Księgowość to aplikacja pod Windows umożliwiająca obsługę nieograniczonej ilości firm, w tym również spółek cywilnych i jawnych, rozliczających podatek na podstawie księgi przychodów i rozchodów (KPiR) lub ryczałtu ewidencjonowanego. Umożliwia wygodne księgowanie oraz tworzy eleganckie i przejrzyste wydruki księgi, ewidencji przychodów, rejestrów VAT, kilometrówki oraz ewidencji i amortyzacji środków trwałych zawsze zgodne z aktualnymi przepisami.

Program pozwala również na tworzenie rozbudowanych zestawień w oparciu o wprowadzane do programu dane. Dzięki temu możliwa jest analiza prowadzonych firm w dowolnym okresie w oparciu o wiele kryteriów.

Kadry i Płace - Program kadrowo-płacowy

Kadry i Płace to aplikacja pod Windows przeznaczona dla firm zatrudniających pracowników. Umożliwia wygodne i błyskawiczne wyliczanie listy płac oraz tworzy eleganckie i przejrzyste wydruki różnorodnych dokumentów związanych z kadrami i płacami.

Oprócz tego program umożliwia prowadzenie bazy danych pracowników, ewidencję umów oraz ewidencję czasu pracy. Dzięki opcji zestawień graficznych i tabelarycznych możliwe jest tworzenie rozbudowanych raportów w oparciu o wprowadzane do programu dane.

OFERTA
POBIERZ PROGRAMY
ZAMÓW TERAZ!
POMOC
KONTAKT
Obsługa Jednolitego Pliku Kontrolnego (JPK)

Nasze programy księgowe dostosowane są już do e-kontroli! Umożliwiają generowanie Jednolitego Pliku Kontrolnego (JPK) na potrzeby kontroli skarbowych oraz realizują automatyczną wysyłkę JPK przez Internet wprost na serwery Ministerstwa Finansów.