POBIERZ PROGRAMY
Księga - Program do księgi przychodów i rozchodów

Księga - Program do księgi przychodów i rozchodów

Księga - Program do księgi przychodów i rozchodówKsięga to nowoczesny program księgowy pod Windows dla podatników rozliczających podatek dochodowy w oparciu o podatkową księgę przychodów i rozchodów (KPiR). Przeznaczony jest dla firm zarówno będących podatnikami VAT jak i zwolnionych z tego obowiązku.

Aplikacja umożliwia tworzenie i prowadzenie dokumentacji księgowej zawsze zgodnej z aktualnymi przepisami, rozliczanie podatków dochodowego i VAT, wysyłanie JPK (Jednolitych Plików Kontrolnych) oraz e-Deklaracji, rozliczanie kilometrówki. Dzięki integracji z KSeF (Krajowym Systemem e-Faktur) pozwala na automatyczne pobieranie faktur. Opcja zestawień pozwala w oparciu o wprowadzane do programu dane co na dokładną analizę sytuacji firmy w oparciu o wiele kryteriów.

Ryczałt - Program do ryczałtu ewidencjonowanego

Ryczałt - Program do ryczałtu ewidencjonowanego

Ryczałt - Program do ryczałtu ewidencjonowanegoRyczałt to nowoczesny program księgowy pod Windows dla podatników rozliczających podatek dochodowy w oparciu o ryczałt ewidencjonowany zwany też ewidencją przychodów. Przeznaczony jest dla firm zarówno będących podatnikami VAT jak i zwolnionych z tego obowiązku.

Aplikacja umożliwia tworzenie i prowadzenie dokumentacji księgowej zawsze zgodnej z aktualnymi przepisami, rozliczanie ryczałtu i VAT, wysyłanie JPK (Jednolitych Plików Kontrolnych) oraz e-Deklaracji, rozliczanie kilometrówki. Dzięki integracji z KSeF (Krajowym Systemem e-Faktur) pozwala na automatyczne pobieranie faktur. Opcja zestawień pozwala w oparciu o wprowadzane do programu dane co na dokładną analizę sytuacji firmy w oparciu o wiele kryteriów.

Mała Księgowość - Program księgowy

Mała Księgowość - Program księgowy

Mała Księgowość - Program księgowyMała Księgowość to nowoczesny program księgowy pod Windows umożliwiający rozliczanie nieograniczonej liczby firm, w tym również spółek cywilnych i jawnych, rozliczających podatek na podstawie księgi przychodów i rozchodów (PKPiR) lub ryczałtu ewidencjonowanego. Przeznaczony jest dla firm zarówno będących podatnikami VAT jak i zwolnionych z tego obowiązku.

Program umożliwia tworzenie i prowadzenie dokumentacji księgowej zawsze zgodnej z aktualnymi przepisami, rozliczanie podatków PIT oraz VAT, wysyłanie JPK (Jednolitych Plików Kontrolnych) oraz e-Deklaracji, rozliczanie kilometrówki, prowadzenie ewidencji środków trwałych i rozliczanie amortyzacji. Dzięki integracji z KSeF (Krajowym Systemem e-Faktur) pozwala na automatyczne pobieranie faktur. Opcja zestawień pozwala w oparciu o wprowadzane do programu dane co na dokładną analizę sytuacji firmy w oparciu o wiele kryteriów. Możliwość rozliczania nieograniczonej ilości firm pozwala znaleźć zastosowanie także w biurach rachunkowych.

Kadry i Płace - Program kadrowo-płacowy

Kadry i Płace - Program kadrowo-płacowy

Kadry i Płace - Program kadrowo-płacowyKadry i Płace to program kadrowo-płacowy pod Windows przeznaczony dla firm zatrudniających pracowników. Umożliwia wygodne i błyskawiczne wyliczanie listy płac oraz tworzy eleganckie i przejrzyste wydruki różnorodnych dokumentów związanych z kadrami i płacami.

Oprócz tego aplikacja umożliwia prowadzenie bazy danych pracowników, ewidencję umów, ewidencję czasu pracy oraz eksport dokumentów do Płatnika. Dzięki opcji zestawień graficznych i tabelarycznych możliwe jest tworzenie rozmaitych raportów i zestawień w oparciu o wprowadzane do programu dane.

Gotowe na Polski Ład 2.0

Już od lipca 2022 obowiązuje Polski Ład 2.0 wprowadzający szereg istotnych zmian w stosunku do Polskiego Ładu, m.in.:

  • - obniżenie podatku PIT do 12%
  • - obniżenie do 3600 zł kwoty wolnej od podatku
  • - likwidacja ulgi dla klasy średniej
  • - możliwość zaliczenia składki zdrowotnej do kosztów przy niektórych formach opodatkowania
  • - zmiana formy opodatkowania w trakcie roku podatkowego
  • - zniesienie konieczności podwójnego liczenia zaliczek na PIT

Programy Pakiet Przedsiębiorcy są dostosowane do wszystkich zmian wprowadzonych w ramach Polskiego Ładu 2.0.