Strona główna » Aktualności

Pakiet Przedsiębiorcy - Aktualności

Rzetelna Firma(2018-10-15)

Jesteśmy uczestnikiem programu Rzetelna Firma prowadzonego pod patronatem Krajowego Rejestru Długów. Certyfikat Rzetelnej Firmy poświadcza wiarygodność płatniczą, transparentność, potwierdza respektowanie zasad etycznych w biznesie oraz świadczy o pozytywnym wizerunku firmy.

Split Payment i JPK_FA już od lipca(2018-06-27)

Od 1 lipca 2018 zacznie obowiązywać nowelizacja ustawy o podatku VAT wprowadzająca mechanizm podzielonej płatności (Split Payment) oraz możliwość żądania przez organy kontroli skarbowej faktur w formie jednolitego pliku kontrolnego zgodnego ze strukturą JPK_FA.

RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych)(2018-04-10)

Już od maja 2018 wszystkie firmy przetwarzające dane osobowe zacznie dotyczyć ustawa o RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jest to prawo unijne, które ma obowiązywać we wszystkich krajach UE i zastąpi dotychczas obowiązującą w Polsce ustawę o ochronie danych osobowych.

Wdrożenie szybkich płatności elektronicznych Dotpay(2018-03-12)

Dzięki nawiązaniu współpracy z Dotpay, a tym samym wdrożeniu szybkich płatności elektronicznych uproszczony został proces płatności za licencje i aktualizacje. Dzięki szybkim transferom możliwe jest natychmiastowe otrzymanie klucza licencyjnego po dokonaniu płatności.

Od 2018 roku JPK obowiązkowe dla wszystkich(2017-09-29)

Już od 1. stycznia 2018 wszyscy przedsiębiorcy będą zobowiązani do comiesięcznego przekazywania ewidencji VAT w formie Jednolitego Pliku Kontrolnego (JPK). Programy Pakiet Przedsiębiorcy dostosowane są do nadchodzących zmian i umożliwiają zarówno generowanie jak i wysyłkę Jednolitych Plików Kontrolnych (JPK).

System Sklepu Internetowego - nowy produkt(2017-08-01)

Od dziś udostępniono nowe oprogramowanie - Sklep Internetowy. Jest to system przeznaczony do prowadzenia kompleksowej sprzedaży internetowej w formie klasycznego sklepu internetowego z katalogiem produktów, mechanizmem koszyka, składania zamówień, rozbudowanym panelem administracyjnym oraz wieloma innymi niezbędnymi funkcjonalnościami.

Pakiet Przedsiębiorcy przygotowany na obsługę Jednolitego Pliku Kontrolnego (JPK)(2016-06-15)

Programy Pakiet Przedsiębiorcy są przygotowane do obsługi Jednolitego Pliku Kontrolnego (JPK) i umożliwiają generowanie danych na potrzeby kontroli skarbowych w wymaganej od 1. lipca 2016 roku przez Ministerstwo Finansów formie. Umożliwiają generowanie zarówno plików XML według schematu JPK jak i realizują automatyczną wysyłkę na serwery Ministerstwa zgodnie z wymaganym protokołem wysyłki.

Pakiet Przedsiębiorcy dostosowany i wykorzystujący nowe możliwości Windows 10(2016-04-05)

Pakiet Przedsiębiorcy jest w pełni dostosowany do Windows 10. Dzięki użyciu nowoczesnych kompilatorów możliwości nowego systemu są wykorzystane przez co nasze oprogramowanie jest maksymalnie wydajne i stabilne. Dzięki zastosowanym mechanizmom Pakiet Przedsiębiorcy pracuje również na starszych systemach takich jak Windows XP, Vista, 7 i 8.

Wzbogacenie strony o przydatne narzędzia(2015-09-15)

Nasza strona www została wzbogacona o darmowe narzędzia przydatne na co dzień w każdej firmie. Są to tabele i wskaźniki, ale przede wszystkim wyszukiwarki i kalkulatory. Wśród narzędzi można znaleźć np. kalkulatory płacowe, tabele ze składkami ZUS, kursy walut, wyszukiwarki firm, itd. itp.

Aplikacja internetowa eFaktura24(2015-01-26)

W dniu dzisiejszym uruchomiliśmy nową, niezależną usługę eFaktura24.pl. Jest to program do fakturowania on-line działający w przeglądarce internetowej. Dzięki temu możliwe jest korzystanie z aplikacji na każdym urządzeniu wyposażonym w Internet i przeglądarkę.

Kreator Pism(2014-08-28)

Po długiej przerwie została ponownie udostępniona Użytkownikom aplikacja Kreator Pism. Służy ona do szybkiego generowana pism, np. urzędowych. Wystarczy wpisać treść pisma, a program sam zadba o odpowiednie rozmieszczenie treści zgodnie z przyjętymi normami i zasadami nadając pismu właściwą estetykę.

Nowy program w ofercie(2014-04-10)

Od dziś oficjalnie udostępniony został do pobrania program Pakiet Przedsiębiorcy Terminarz Kontaktowy. Jest to program typu CRM do zarządzania relacjami z klientami, kontaktami, czasem osobistym oraz do masowego rozsyłania mailingów.

Sprzedaż i Magazyn w katalogu Allegro(2014-03-21)

Program Sprzedaż i Magazyn znalazł się w katalogu Allegro z aplikacjami wspierającymi interfejs Allegro WebAPI. Allegro WebAPI to usługa sieciowa, która umożliwia wymianę informacji między zasobami Allegro a, oprogramowaniem zewnętrznym.

Nowa strona www.pakietprzedsiebiorcy.pl(2014-03-01)

W dniu dzisiejszym uruchomiona została nowa strona internetowa funkcjonująca pod domeną www.pakietprzedsiebiorcy.pl. Nowa strona kładzie większy nacisk na czytelność oraz ergonomię. Uwzględnia również wszelkie nowe trendy panujące w Internecie.

Integracja z Allegro WebAPI(2013-12-31)

Dziś ukazała się wersja programu Sprzedaż i Magazyn obsługująca interfejs Allegro WebAPI. Dzięki temu możliwe jest szybkie fakturowanie transakcji z Allegro. Funkcjonalność kierowana jest do Użytkowników prowadzących sprzedaż za pośrednictwem Allegro.

Integracja z bazą CEIDG(2013-10-01)

Nasze programy zostały zintegrowane z bazą danych CEIDG. Dzięki temu możliwe jest szybkie wprowadzanie kontrahentów. Wystarczy podać numer NIP, a program sam pobierze z Internetu pozostałe, zawsze aktualne, dane kontrahenta.

Pakiet Przedsiębiorcy w dobreprogramy.pl(2013-07-15)

Od dziś programy Pakiet Przedsiębiorcy znajdują się w zasobach portalu dobreprogramy.pl. Jest to portal skupiający się na publikowaniu materiałów związanych z nowymi technologiami, sprzętem komputerowym i oprogramowaniem.

Pakiet Przedsiębiorcy w PC-WORLD 07/2013(2013-07-01)

Programy Pakiet Przedsiębiorcy zostały opisane i wysoko ocenione w najnowszym numerze miesięcznika PC-WORLD. Na płycie DVD dołączanej do magazynu znalazły się również Instalatory naszych programów.

Zmiany zasad fakturowania od 2013 roku(2013-01-17)

W dniu 1. stycznia 2013 roku zaczęła obowiązywać znowelizowana ustawa dotycząca zasad wystawiania faktur. Wiele rzeczy związanych z fakturowaniem zostało znacznie uproszczonych. Nasze programy Pakiet Przedsiębiorcy Faktura VAT oraz Pakiet Przedsiębiorcy Sprzedaż i Magazyn zostały dostosowane do aktualnych przepisów.

Kadry i Płace - nowy program do pobrania(2012-12-01)

Od dziś udostępniono Użytkownikom nowy program - Kadry i Płace. Jest to program służący do prowadzenia ewidencji pracowników, wyliczania wynagrodzeń, generowania list płac, itd.

Pakiet Przedsiębiorcy w PC-WORLD 07/2012(2012-07-01)

Programy Pakiet Przedsiębiorcy zostały opisane i wysoko ocenione w najnowszym numerze miesięcznika PC-WORLD. Na płycie DVD dołączanej do magazynu znalazły się również Instalatory naszych programów.

Wprowadzenie wersji 2.x.x(2012-03-01)

Kolejne wersje naszych programów otrzymają numery wersji rozpoczynające się od 2.x.x. Wynika to ze zmiany kompilatora w której budowane są nasze programy. Wraz ze zmianą programy zyskają nowocześniejszy wygląd niektórych elementów oraz możliwość zmiany "skórek" programu.

Pakiet Przedsiębiorcy w PC-WORLD 02/2012(2012-02-01)

Programy Pakiet Przedsiębiorcy zostały opisane i wysoko ocenione w najnowszym numerze miesięcznika PC-WORLD. Na płycie DVD dołączanej do magazynu znalazły się również Instalatory naszych programów.

Artykuł o Budżecie Domowym w PC-WORLD(2011-10-01)

Nasz program Budżet Domowy został opisany w numerze 10/2011 miesięcznika PC-WORLD. Artykuł dotyczył porównania dostępnych na rynku rozwiązań w zakresie kontroli wydatków domowych.

Wprowadzenie programów mobilnych(2011-07-05)

Dla mobilnych Użytkowników, którzy często przemieszczają się pomiędzy firmą, domem, a klientem oraz którzy cenią sobie bezpieczeństwo i poufność danych i którzy w każdej chwili chcą mieć wgląd do swoich danych i możliwość korzystania z aplikacji mamy do zaoferowania programy w wersjach portable na Pendrive.

Sprzedaż i Magazyn - nowy program do pobrania(2011-02-15)

Od dziś udostępniono Użytkownikom nowy program Sprzedaż i Magazyn służący do obsługi sprzedaży oraz magazynu przeznaczony dla firm będących płatnikami VAT oraz dla zwolnionych z VAT.

Mała Księgowość - nowy program do pobrania(2010-09-15)

Od dziś udostępniono Użytkownikom nowy program Mała Księgowość pozwalający na prowadzenie księgowości w formie podatkowej księgi przychodów i rozchodów oraz ryczałtu ewidencjonowanego.

Uruchomienie zintegrowanego systemu zgłoszeń(2010-08-24)

Nasze programy zostały wyposażone w system szybkiego zgłaszania błędów oraz sugestii nowych funkcjonalności. Zgłoszone błędy i sugestie trafiają od razu do osób odpowiedzialnych za rozwój poszczególnych programów i dbających o ich jakość.

Publikacja oprogramowania przez IDG(2010-08-10)

Programy produkowane i rozwijane przez Fineco Software znalazły się w zasobach portalu IDG największego na świecie koncernu wydawniczego w branży komputerowej.

Ryczałt - nowy program do pobrania(2010-04-15)

Od dziś udostępniono Użytkownikom nowy program Ryczałt przeznaczony dla firm rozliczających podatek w formie ryczałtu ewidencjonowanego.

Pakiet Przedsiębiorcy w zasobach sciagnij.pl(2010-03-22)

Programy z serii Pakiet Przedsiębiorcy znalazły się w zasobach portalu sciagnij.pl. Jest to serwis internetowy poświęcony tematyce oprogramowania należący do spółki medialnej Agora (wydawcy m.in. "Gazety Wyborczej").

Księga - nowy program do pobrania(2010-03-11)

Od dziś udostępniono Użytkownikom nowy program Księga. Przeznaczony jest on dla firm rozliczających podatek dochodowy miesięcznie lub kwartalnie w oparciu o podatkową księgę przychodów i rozchodów.

Terminarz kontaktowy - nowy program do pobrania(2009-12-21)

Od dziś udostępniono Użytkownikom nowy program Terminarz Kontaktowy. Jest to aplikacja typu CRM przeznaczona do zarządzania kontaktami oraz relacjami z klientami.

Wysoka ocena Budżetu Domowego w CHIPie(2009-12-18)

Program Budżet Domowy uzyskał same celujące oceny w recenzji sporządzonej przez magazyn CHIP w numerze 01/2010. Został również dołączony do płyty DVD sprzedawanej wraz z czasopismem. Pełna treść artykułu znajduje się na 74. stronie najnowszego numeru.

Kreator Pism - nowy program do pobrania(2009-10-20)

Od dziś udostępniono Użytkownikom nowy program Kreator Pism służący do przygotowywania i edycji pism np. urzędowych.

Budżet Domowy - nowy program do pobrania(2009-03-13)

Od dziś udostępniono użytkownikom nowy program Budżet Domowy służący do ewidencjonowania i planowania wydatków domowych.

Artykuł o Wirtualnym Inwestorze w interia.pl(2007-12-22)

Wirutalny Inwestor został opisany w jednym z największych polskich portali internetowych interia.pl.

Wirtualny Inwestor w czasopiśmie NEXT(2007-10-01)

Wirtualny Inwestor został opublikowany na płycie DVD dołączonej do pierwszego numeru nowego miesięcznika NEXT.

Wirtualny Inwestor w dobreprogramy.pl(2007-07-29)

Wirtualny Inwestor znalazł się w zasobach największego oraz najbardziej prestiżowego polskiego vortalu z legalnym oprogramowaniem dobreprogramy.pl.

Udostępnienie strony www poświęconej wyłącznie Wirtualnemu Inwestorowi(2007-02-17)

W dniu 17. lutego 2007 uruchomiliśmy nową stronę www poświęconą wyłącznie Wirtualnemu Inwestorowi. Na stronie można znaleźć zawsze aktualne informacje o programie oraz pobrać najnowszą wersję.