Strona główna » Aktualności

Pakiet Przedsiębiorcy - Aktualności

Nowa wersja JPK na żądanie(2019-07-01)
Od 1. lipca 2019 obowiązuje nowa wersja pliku JPK na żądanie - JPK_FA (2). Faktury wystawione przed tą datą muszą być wysyłane od 1. lipca według nowej struktury. Wszystkie programy Pakiet Przedsiębiorcy są dostosowane do nowej wersji schematu i generują pliki zgodne z aktualnymi wytycznymi.
Rzetelna Firma(2018-10-15)
Jesteśmy uczestnikiem programu Rzetelna Firma prowadzonego pod patronatem Krajowego Rejestru Długów. Certyfikat Rzetelnej Firmy poświadcza wiarygodność płatniczą, transparentność, potwierdza respektowanie zasad etycznych w biznesie oraz świadczy o pozytywnym wizerunku firmy.
Split Payment i JPK_FA już od lipca(2018-06-27)
Od 1 lipca 2018 zacznie obowiązywać nowelizacja ustawy o podatku VAT wprowadzająca mechanizm podzielonej płatności (Split Payment) oraz możliwość żądania przez organy kontroli skarbowej faktur w formie jednolitego pliku kontrolnego zgodnego ze strukturą JPK_FA.
RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych)(2018-04-10)
Już od maja 2018 wszystkie firmy przetwarzające dane osobowe zacznie dotyczyć ustawa o RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jest to prawo unijne, które ma obowiązywać we wszystkich krajach UE i zastąpi dotychczas obowiązującą w Polsce ustawę o ochronie danych osobowych.
Wdrożenie szybkich płatności elektronicznych Dotpay(2018-03-12)
Dzięki nawiązaniu współpracy z Dotpay, a tym samym wdrożeniu szybkich płatności elektronicznych uproszczony został proces płatności za licencje i aktualizacje. Dzięki szybkim transferom możliwe jest natychmiastowe otrzymanie klucza licencyjnego po dokonaniu płatności.
Od 2018 roku JPK obowiązkowe dla wszystkich(2017-09-29)
Już od 1. stycznia 2018 wszyscy przedsiębiorcy będą zobowiązani do comiesięcznego przekazywania ewidencji VAT w formie Jednolitego Pliku Kontrolnego (JPK). Programy Pakiet Przedsiębiorcy dostosowane są do nadchodzących zmian i umożliwiają zarówno generowanie jak i wysyłkę Jednolitych Plików Kontrolnych (JPK).
System Sklepu Internetowego - nowy produkt(2017-08-01)
Od dziś udostępniono nowe oprogramowanie - Sklep Internetowy. Jest to system przeznaczony do prowadzenia kompleksowej sprzedaży internetowej w formie klasycznego sklepu internetowego z katalogiem produktów, mechanizmem koszyka, składania zamówień, rozbudowanym panelem administracyjnym oraz wieloma innymi niezbędnymi funkcjonalnościami.
Pakiet Przedsiębiorcy przygotowany na obsługę Jednolitego Pliku Kontrolnego (JPK)(2016-06-15)
Programy Pakiet Przedsiębiorcy są przygotowane do obsługi Jednolitego Pliku Kontrolnego (JPK) i umożliwiają generowanie danych na potrzeby kontroli skarbowych w wymaganej od 1. lipca 2016 roku przez Ministerstwo Finansów formie. Umożliwiają generowanie zarówno plików XML według schematu JPK jak i realizują automatyczną wysyłkę na serwery Ministerstwa zgodnie z wymaganym protokołem wysyłki.
Pakiet Przedsiębiorcy dostosowany i wykorzystujący nowe możliwości Windows 10(2016-04-05)
Pakiet Przedsiębiorcy jest w pełni dostosowany do Windows 10. Dzięki użyciu nowoczesnych kompilatorów możliwości nowego systemu są wykorzystane przez co nasze oprogramowanie jest maksymalnie wydajne i stabilne. Dzięki zastosowanym mechanizmom Pakiet Przedsiębiorcy pracuje również na starszych systemach takich jak Windows XP, Vista, 7 i 8.
Wzbogacenie strony o przydatne narzędzia(2015-09-15)
Nasza strona www została wzbogacona o darmowe narzędzia przydatne na co dzień w każdej firmie. Są to tabele i wskaźniki, ale przede wszystkim wyszukiwarki i kalkulatory. Wśród narzędzi można znaleźć np. kalkulatory płacowe, tabele ze składkami ZUS, kursy walut, wyszukiwarki firm, itd. itp.