O aplikacji

Rachunek to nowoczesny program pod Windows przeznaczony do wystawiania faktur bez VAT (rachunków) dla firm handlowych i usługowych lub organizacji zwolnionych z podatku VAT. Umożliwia błyskawiczne i wygodne wystawianie, ewidencjonowanie oraz wysyłanie dokumentów do Krajowego Systemu e-Faktur (KSeF).

Oprócz wystawiania faktur bez VAT i rachunków aplikacja umożliwia stworzenie bazy teleadresowej kontrahentów, szczegółową bazę towarów i usług z możliwością wydruku ofert cenowych oraz generowanie i wysłanie JPK. Opcja zestawień tabelarycznych i graficznych umożliwia łatwe i szybkie analizowanie sprzedaży.
POBIERZ PROGRAM

Funkcjonalności

POBIERZ PROGRAM

Galeria ekranów

Zobacz inne programy do wystawiania faktur VAT i rachunków
Faktura VAT - Program do fakturowania
Faktura VAT - Program do fakturowania

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą KSeF i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn - Program do faktur z magazynem
Sprzedaż i Magazyn - Program do faktur z magazynem

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą KSeF oraz JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji
Zobacz programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac
Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Więcej informacji
Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Więcej informacji
Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, PIT, kilometrówki, środków trwałych, wysyłka JPK, e-Deklaracji, pobieranie danych z KSeF.

Więcej informacji
Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, ewidencja czasu pracy, wyliczanie wynagrodzeń, eksport do Płatnika i ZUS-PUE, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Więcej informacji
Mobilne wystawianie rachunków

Dla mobilnych Użytkowników, którzy często przemieszczają się pomiędzy firmą, domem, a klientem oraz którzy cenią sobie bezpieczeństwo i poufność danych i którzy w każdej chwili chcą mieć wgląd do swoich danych i możliwość korzystania z aplikacji mamy do zaoferowania program do wystawiania rachunków w wersji portable na Pendrive.

WięcejWięcej informacji

Ostatnie zmiany

Zmodyfikowano Instalator poprzez dodanie w ostatnim kroku instalacji opcjonalnej możliwości automatycznego uruchomienia programu po zamknięciu Instalatora.

SzczegółySzczegóły
ListaPełna lista zmian