O aplikacji

Faktura VAT to nowoczesny program do faktur dla firm handlowych i usługowych o dowolnych profilach działalności. Umożliwia łatwe i szybkie wystawianie wszystkich rodzajów faktur, korekt, paragonów, ofert, zamówień oraz sporządza czytelne i eleganckie wydruki umożliwiając także ich bezpośrednią wysyłkę z programu e-mailem do klienta. Dzięki możliwości zbudowania bazy kontrahentów, towarów i usług oraz dostępowi do CEIDG wystawianie dokumentów jest łatwe, szybkie i bezproblemowe. Jest to program do wystawiania faktur, który jest w pełni zintegrowany z Krajowym Systemem e-Faktur umożliwiając nie tylko wysyłkę dokumentów do KSeF, ale także pobieranie dokumentów wystawionych dla nas przez kontrahentów co pozwala na lepszy wgląd w stan firmy. Dzięki opcji generowania i wysyłki plików JPK ułatwia współpracę z systemami księgowymi lub biurami rachunkowymi. Różnorodne wykresy i raporty ułatwiają prowadzenie analiz sprzedaży, a starannie zaprojektowany i prosty w obsłudze interfejs sprawia, że praca z programem jest łatwa i przyjemna.
POBIERZ PROGRAM

Funkcjonalności

POBIERZ PROGRAM

Galeria ekranów

Zobacz inne programy do wystawiania faktur VAT i rachunków
Rachunek - Program do wystawiania rachunków
Rachunek - Program do wystawiania rachunków

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, obsługa KSeF, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn - Program do faktur z magazynem
Sprzedaż i Magazyn - Program do faktur z magazynem

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą KSeF oraz JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji
Zobacz programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac
Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Więcej informacji
Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Więcej informacji
Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, PIT, kilometrówki, środków trwałych, wysyłka JPK, e-Deklaracji, pobieranie danych z KSeF.

Więcej informacji
Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, ewidencja czasu pracy, wyliczanie wynagrodzeń, eksport do Płatnika i ZUS-PUE, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Więcej informacji
Mobilne fakturowanie

Dla mobilnych Użytkowników, którzy często przemieszczają się pomiędzy firmą, domem, a klientem oraz którzy cenią sobie bezpieczeństwo i poufność danych i którzy w każdej chwili chcą mieć wgląd do swoich danych i możliwość korzystania z aplikacji mamy do zaoferowania program do fakturowania w wersji portable na Pendrive.

WięcejWięcej informacji

Ostatnie zmiany

Zmodyfikowano Instalator poprzez dodanie w ostatnim kroku instalacji opcjonalnej możliwości automatycznego uruchomienia programu po zamknięciu Instalatora.

SzczegółySzczegóły
ListaPełna lista zmian