Strona główna » Dla dystrybutorów

Dla dystrybutorów

Dla firm i osób fizycznych zainteresowanych współpracą z nami polegającą na dystrybucji i odsprzedaży naszego oprogramowania mamy do zaoferowania bardzo prosty i wygodny model współpracy.

Jak odbywa się współpraca?

Po podpisaniu umowy Diler otrzymuje od nas dostęp do specjalnego Panelu Dilera w formie aplikacji działającej w przeglądarce www w którym może sam i na własną rękę generować klucze aktywacyjne do wszystkich programów z naszej oferty wystawiając je imiennie na dowolną firmę. Klucze Diler generuje bezpłatnie, a jest rozliczany wyłącznie za te klucze aktywacyjne, które zostały zarejestrowane. Raz w miesiącu Diler otrzymuje zbiorczą fakturę za wszystkie zarejestrowane za swoim pośrednictwem klucze. Ceny po których rozliczane są zarejestrowane licencje są w przypadku nowych Dilerów niższe o 30% w stosunku do naszych cen promocyjnych.

Jak to może wyglądać w praktyce?

Diler sam i na własną rękę sprzedaje lub wdraża nasze oprogramowanie stosując przy tym własne ceny w których poziom my nie ingerujemy. Potrzebne dla swoich Klientów imienne klucze aktywacyjne Diler generuje sam we własnym zakresie, za które sam rozlicza się ze swoimi Klientami. Raz w miesiącu Diler otrzymuje od nas fakturę za wszystkie zarejestrowane klucze aktywacyjne.

Jakie są zalety takiego modelu?

Przede wszystkim elastyczność. Fakt, że Diler obciążany jest wyłącznie za te klucze, które zostały zarejestrowane, a nie tylko wygenerowane stwarza olbrzymie pole manewru i kreatywności.

Jak nawiązać współpracę?

Wypełnij formularz rejestracyjny lub poinformuj nas o chęci współpracy korzystając formularza kontaktu lub pisząc bezpośrednio na kontakt@pakietprzedsiebiorcy.pl. Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Państwem, aby omówić szczegóły współpracy.