O aplikacji

Kadry i płace to program kadrowo-płacowy przeznaczony dla firm lub organizacji zatrudniających pracowników. Umożliwia prowadzenie bazy pracowników i umów, wyliczanie list płac oraz prowadzenie ewidencji czasu pracy. Obsługuje wszystkie rodzaje umów o pracę oraz umowy zlecenia i o dzieło oraz pozwala tworzyć wszelkie dokumenty związane z zatrudnieniem i prowadzeniem niezbędnej dokumentacji pracowniczej. Możliwość wysyłania danych do ZUS, e-Deklaracji do urzędu skarbowego oraz danych do systemów PPK i banków czyni z niego kompleksowy program kadrowy. Dzięki częstym aktualizacjom daje gwarancję zgodności z aktualnymi przepisami prawa. Opcje zestawień graficznych i tabelarycznych pozwalają na tworzenie rozmaitych raportów dających wgląd w aktualną sytuację kadrową.
POBIERZ PROGRAM

Funkcjonalności

POBIERZ PROGRAM

Galeria ekranów

Zobacz inne programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac
Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Więcej informacji
Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Więcej informacji
Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, PIT, kilometrówki, środków trwałych, wysyłka JPK, e-Deklaracji, pobieranie danych z KSeF.

Więcej informacji
Zobacz programy do wystawiania faktur VAT i rachunków
Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą KSeF i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, obsługa KSeF, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą KSeF oraz JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji
Gotowy na Polski Ład 2.0

Już od lipca 2022 obowiązuje Polski Ład 2.0 wprowadzający szereg istotnych zmian w stosunku do Polskiego Ładu, m.in.:

  • obniżenie podatku PIT do 12%
  • obniżenie do 3600 zł kwoty wolnej od podatku
  • likwidacja ulgi dla klasy średniej
  • możliwość zaliczenia składki zdrowotnej do kosztów przy niektórych formach opodatkowania
  • zmiana formy opodatkowania w trakcie roku podatkowego
  • zniesienie konieczności podwójnego liczenia zaliczek na PIT

Program Pakiet Przedsiębiorcy Kadry i Płace jest dostosowany do wszystkich zmian wprowadzonych w ramach Polskiego Ładu 2.0.

Ostatnie zmiany

Do tabeli danych w rejestrze wysłanych dokumentów dodano kolumnę z informacją jakiej firmy lub kogo dotyczył wysyłany formularz.

SzczegółySzczegóły
ListaPełna lista zmian