Strona główna » Program Partnerski

Program Partnerski

Dla firm i osób prowadzących swoje strony internetowe zainteresowanych współpracą z nami mamy do zaoferowania bardzo prosty i wygodny model współpracy w ramach Programu Partnerskiego.

Jak odbywa się współpraca?

Po podpisaniu umowy Partner otrzymuje od nas dostęp do specjalnego Panelu Partnerskiego w formie aplikacji działającej w przeglądarce www w którym otrzymuje pakiet narzędzi marketingowych i dostęp do statystyk. Partner na swojej stronie internetowej umieszcza linki lub banery reklamowe kierujące do naszej strony internetowej. W linkach zawarty jest unikalny identyfikator partnera dzięki, któremu w przeglądarce klienta w plikach cookies zapisuje się informacja o partnerze, który polecił stronę. Jeśli klient (nawet po czasie) dokona zakupu licencji wówczas Partnerowi naliczana jest atrakcyjna prowizja dochodząca nawet do 25% wartości zamówienia. Prowizja wypłacana jest Partnerom w dowolnym momencie, a minimalny próg wypłaty to już 100 zł.

Jak nawiązać współpracę?

Poinformuj nas o chęci współpracy korzystając formularza kontaktu lub pisząc bezpośrednio na kontakt@pakietprzedsiebiorcy.pl. Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Państwem, aby omówić szczegóły współpracy.