Strona główna » Współpraca

Współpraca

Dla firm i osób fizycznych zainteresowanych współpracą z nami mamy do zaoferowania dwa atrakcyjne i proste modele współpracy. Jeden polega na odsprzedaży naszego oprogramowania, a drugi to typowy program partnerski skierowany do właścicieli stron internetowych.

Dla dystrybutorów:

Po podpisaniu umowy dystrybutor otrzymuje od nas dostęp do dedykowanej aplikacji z poziomu, której może sam generować klucze aktywacyjne do programów z naszej oferty. Kody dystrybutor generuje bezpłatnie, a jest rozliczany tylko za te, które zostaną zarejestrowane. Raz w miesiącu dystrybutor otrzymuje zbiorczą fakturę za wszystkie zarejestrowane za swoim pośrednictwem kody. Ceny po których rozliczane są zarejestrowane licencje są w przypadku nowych dystrybutorów niższe o 30% w stosunku do naszych cen ofertowych.

Program Partnerski:

Po podpisaniu umowy partner otrzymuje od nas dostęp do narzędzi marketingowych i statystyk. Partner na swojej stronie internetowej umieszcza linki lub banery reklamowe kierujące do naszej strony internetowej. W linkach zawarty jest unikalny identyfikator dzięki, któremu w przeglądarce klienta w plikach cookies zapisuje się informacja o partnerze, który polecił stronę. Jeśli klient dokona zakupu licencji wówczas partnerowi wypłacana jest prowizja.

Jak nawiązać współpracę?

Poinformuj nas o chęci współpracy korzystając formularza kontaktu lub pisząc bezpośrednio na kontakt@pakietprzedsiebiorcy.pl. Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Państwem, aby omówić szczegóły współpracy.