Strona główna » Programy mobilne

Programy mobilne

Jeśli jesteś człowiekiem mobilnym, często się przemieszczasz, korzystasz z wielu różnych komputerów, cenisz sobie bezpieczeństwo danych swojej firmy, a w dodatku chcesz mieć w każdej chwili dostęp do swoich danych to mamy Ci do zaoferowania programy w wersji przenośnej na Pendrive.

Są to programy do fakturowania oraz księgowania przechowywane na zewnętrznym nośniku pamięci Pendrive. Dzięki temu w każdej chwili masz bezpieczny dostęp do swoich danych i możliwość pracy z programem bez zostawiania żadnych śladów na komputerze na którym pracowałeś.

Pakiet Przedsiębiorcy na pendrive


W odróżnieniu od coraz popularniejszych ostatnio programów dla firm w wersji on-line (w formie stron internetowych) w tym przypadku masz pełną kontrolę nad swoimi danymi. Są one zapisane wyłącznie na Pendrive i tylko Ty masz do nich wgląd. W przypadku programów on-line dostęp do Twoich danych oprócz Ciebie mają administratorzy danego serwisu udostępniającego usługę. Ponadto narażony jesteś na możliwość nieautoryzowanego dostępu do Twoich danych bez Twojej wiedzy. A przecież informacje o wielkości Twojej sprzedaży, odbiorcach i wynegocjowanych warunkach handlowych stanowią jedną z najpilniej skrywanych tajemnic przed konkurencją... Czy chcesz, aby nieznane Tobie osoby miały do nich wgląd?

W przypadku gdy zdecydujesz się na tę formę korzystania z naszych programów otrzymasz je na doskonałej jakości nośnikach firmy TDK. Aby użyć programu wystarczy wsunąć Pendrive do komputera i uruchomić aplikację. Dzięki temu, że nasze programy pracują na wbudowanej w Windows standardowej bazie SQL (takiej samej z jakiej korzystają programy Windowsowe, np. Outlook) nie ma konieczności doinstalowywania do systemu żadnych dodatkowych komponentów. Nasze programy pracują praktycznie na każdym komputerze PC wyposażonym w system Windows. Wszystkie pliki z których korzysta program przechowywane są wyłącznie na Pendrive. Dzięki temu po zakończonej pracy nie zostawiasz po sobie żadnych śladów...

Oferujemy następujące programy w wersji przenośnej na Pendrive:


Jeśli jesteś zdecydowany i chcesz zamówić któryś z naszych programów w wersji przenośnej na Pendrive wypełnij formularz zamówienia.