Strona główna » Aktualności

Aktualności

POBIERZ PROGRAMY
Nowy program w ofercie(2014-04-10)
Od dziś oficjalnie udostępniony został do pobrania program Pakiet Przedsiębiorcy Terminarz Kontaktowy. Jest to program typu CRM do zarządzania relacjami z klientami, kontaktami, czasem osobistym oraz do masowego rozsyłania mailingów.
Sprzedaż i Magazyn w katalogu Allegro(2014-03-21)
Program Sprzedaż i Magazyn znalazł się w katalogu Allegro z aplikacjami wspierającymi interfejs Allegro WebAPI. Allegro WebAPI to usługa sieciowa, która umożliwia wymianę informacji między zasobami Allegro a, oprogramowaniem zewnętrznym.
Nowa strona www.pakietprzedsiebiorcy.pl(2014-03-01)
W dniu dzisiejszym uruchomiona została nowa strona internetowa funkcjonująca pod domeną www.pakietprzedsiebiorcy.pl. Nowa strona kładzie większy nacisk na czytelność oraz ergonomię. Uwzględnia również wszelkie nowe trendy panujące w Internecie.
Integracja z Allegro WebAPI(2013-12-31)
Dziś ukazała się wersja programu Sprzedaż i Magazyn obsługująca interfejs Allegro WebAPI. Dzięki temu możliwe jest szybkie fakturowanie transakcji z Allegro. Funkcjonalność kierowana jest do Użytkowników prowadzących sprzedaż za pośrednictwem Allegro.
Integracja z bazą CEIDG(2013-10-01)
Nasze programy zostały zintegrowane z bazą danych CEIDG. Dzięki temu możliwe jest szybkie wprowadzanie kontrahentów. Wystarczy podać numer NIP, a program sam pobierze z Internetu pozostałe, zawsze aktualne, dane kontrahenta.
Pakiet Przedsiębiorcy w dobreprogramy.pl(2013-07-15)
Od dziś programy Pakiet Przedsiębiorcy znajdują się w zasobach portalu dobreprogramy.pl. Jest to portal skupiający się na publikowaniu materiałów związanych z nowymi technologiami, sprzętem komputerowym i oprogramowaniem.
Pakiet Przedsiębiorcy w PC-WORLD 07/2013(2013-07-01)
Programy Pakiet Przedsiębiorcy zostały opisane i wysoko ocenione w najnowszym numerze miesięcznika PC-WORLD. Na płycie DVD dołączanej do magazynu znalazły się również Instalatory naszych programów.
Zmiany zasad fakturowania od 2013 roku(2013-01-17)
W dniu 1. stycznia 2013 roku zaczęła obowiązywać znowelizowana ustawa dotycząca zasad wystawiania faktur. Wiele rzeczy związanych z fakturowaniem zostało znacznie uproszczonych. Nasze programy Pakiet Przedsiębiorcy Faktura VAT oraz Pakiet Przedsiębiorcy Sprzedaż i Magazyn zostały dostosowane do aktualnych przepisów.
Kadry i Płace - nowy program do pobrania(2012-12-01)
Od dziś udostępniono Użytkownikom nowy program - Kadry i Płace. Jest to program służący do prowadzenia ewidencji pracowników, wyliczania wynagrodzeń, generowania list płac, itd.
Pakiet Przedsiębiorcy w PC-WORLD 07/2012(2012-07-01)
Programy Pakiet Przedsiębiorcy zostały opisane i wysoko ocenione w najnowszym numerze miesięcznika PC-WORLD. Na płycie DVD dołączanej do magazynu znalazły się również Instalatory naszych programów.
Podstrony:
1
2
3
4
5