Strona główna » Aktualności

Aktualności

POBIERZ PROGRAMY
Wprowadzenie wersji 2.x.x(2012-03-01)
Kolejne wersje naszych programów otrzymają numery wersji rozpoczynające się od 2.x.x. Wynika to ze zmiany kompilatora w której budowane są nasze programy. Wraz ze zmianą programy zyskają nowocześniejszy wygląd niektórych elementów oraz możliwość zmiany "skórek" programu.
Pakiet Przedsiębiorcy w PC-WORLD 02/2012(2012-02-01)
Programy Pakiet Przedsiębiorcy zostały opisane i wysoko ocenione w najnowszym numerze miesięcznika PC-WORLD. Na płycie DVD dołączanej do magazynu znalazły się również Instalatory naszych programów.
Artykuł o Budżecie Domowym w PC-WORLD(2011-10-01)
Nasz program Budżet Domowy został opisany w numerze 10/2011 miesięcznika PC-WORLD. Artykuł dotyczył porównania dostępnych na rynku rozwiązań w zakresie kontroli wydatków domowych.
Wprowadzenie programów mobilnych(2011-07-05)
Dla mobilnych Użytkowników, którzy często przemieszczają się pomiędzy firmą, domem, a klientem oraz którzy cenią sobie bezpieczeństwo i poufność danych i którzy w każdej chwili chcą mieć wgląd do swoich danych i możliwość korzystania z aplikacji mamy do zaoferowania programy w wersjach portable na Pendrive.
Sprzedaż i Magazyn - nowy program do pobrania(2011-02-15)
Od dziś udostępniono Użytkownikom nowy program Sprzedaż i Magazyn służący do obsługi sprzedaży oraz magazynu przeznaczony dla firm będących płatnikami VAT oraz dla zwolnionych z VAT.
Mała Księgowość - nowy program do pobrania(2010-09-15)
Od dziś udostępniono Użytkownikom nowy program Mała Księgowość pozwalający na prowadzenie księgowości w formie podatkowej księgi przychodów i rozchodów oraz ryczałtu ewidencjonowanego.
Uruchomienie zintegrowanego systemu zgłoszeń(2010-08-24)
Nasze programy zostały wyposażone w system szybkiego zgłaszania błędów oraz sugestii nowych funkcjonalności. Zgłoszone błędy i sugestie trafiają od razu do osób odpowiedzialnych za rozwój poszczególnych programów i dbających o ich jakość.
Publikacja oprogramowania przez IDG(2010-08-10)
Programy produkowane i rozwijane przez Fineco Software znalazły się w zasobach portalu IDG największego na świecie koncernu wydawniczego w branży komputerowej.
Ryczałt - nowy program do pobrania(2010-04-15)
Od dziś udostępniono Użytkownikom nowy program Ryczałt przeznaczony dla firm rozliczających podatek w formie ryczałtu ewidencjonowanego.
Pakiet Przedsiębiorcy w zasobach sciagnij.pl(2010-03-22)
Programy z serii Pakiet Przedsiębiorcy znalazły się w zasobach portalu sciagnij.pl. Jest to serwis internetowy poświęcony tematyce oprogramowania należący do spółki medialnej Agora (wydawcy m.in. "Gazety Wyborczej").
Podstrony:
1
2
3
4
5