Strona główna » Aktualności

Pakiet Przedsiębiorcy - Aktualności

POBIERZ PROGRAMY
RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych)(2018-04-10)
Już od maja 2018 wszystkie firmy przetwarzające dane osobowe zacznie dotyczyć ustawa o RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jest to prawo unijne, które ma obowiązywać we wszystkich krajach UE i zastąpi dotychczas obowiązującą w Polsce ustawę o ochronie danych osobowych.
Wdrożenie szybkich płatności elektronicznych Dotpay(2018-03-12)
Dzięki nawiązaniu współpracy z Dotpay, a tym samym wdrożeniu szybkich płatności elektronicznych uproszczony został proces płatności za licencje i aktualizacje. Dzięki szybkim transferom możliwe jest natychmiastowe otrzymanie klucza licencyjnego po dokonaniu płatności.
Od 2018 roku JPK obowiązkowe dla wszystkich(2017-09-29)
Już od 1. stycznia 2018 wszyscy przedsiębiorcy będą zobowiązani do comiesięcznego przekazywania ewidencji VAT w formie Jednolitego Pliku Kontrolnego (JPK). Programy Pakiet Przedsiębiorcy dostosowane są do nadchodzących zmian i umożliwiają zarówno generowanie jak i wysyłkę Jednolitych Plików Kontrolnych (JPK).
System Sklepu Internetowego - nowy produkt(2017-08-01)
Od dziś udostępniono nowe oprogramowanie - Sklep Internetowy. Jest to system przeznaczony do prowadzenia kompleksowej sprzedaży internetowej w formie klasycznego sklepu internetowego z katalogiem produktów, mechanizmem koszyka, składania zamówień, rozbudowanym panelem administracyjnym oraz wieloma innymi niezbędnymi funkcjonalnościami.
Pakiet Przedsiębiorcy przygotowany na obsługę JPK(2016-06-15)
Programy Pakiet Przedsiębiorcy są przygotowane do obsługi Jednolitego Pliku Kontrolnego (JPK) i umożliwiają generowanie danych na potrzeby kontroli skarbowych w wymaganej od 1. lipca 2016 roku przez Ministerstwo Finansów formie. Umożliwiają generowanie zarówno plików XML według schematu JPK jak i realizują automatyczną wysyłkę na serwery Ministerstwa zgodnie z wymaganym protokołem wysyłki.
Pakiet Przedsiębiorcy dostosowany do Windows 10(2016-04-05)
Pakiet Przedsiębiorcy jest w pełni dostosowany do Windows 10. Dzięki użyciu nowoczesnych kompilatorów możliwości nowego systemu są wykorzystane przez co nasze oprogramowanie jest maksymalnie wydajne i stabilne. Dzięki zastosowanym mechanizmom Pakiet Przedsiębiorcy pracuje również na starszych systemach takich jak Windows XP, Vista, 7 i 8.
Wzbogacenie strony o przydatne narzędzia(2015-09-15)
Nasza strona www została wzbogacona o darmowe narzędzia przydatne na co dzień w każdej firmie. Są to tabele i wskaźniki, ale przede wszystkim wyszukiwarki i kalkulatory. Wśród narzędzi można znaleźć np. kalkulatory płacowe, tabele ze składkami ZUS, kursy walut, wyszukiwarki firm, itd. itp.
Aplikacja internetowa eFaktura24(2015-01-26)
W dniu dzisiejszym uruchomiliśmy nową, niezależną usługę eFaktura24.pl. Jest to program do fakturowania on-line działający w przeglądarce internetowej. Dzięki temu możliwe jest korzystanie z aplikacji na każdym urządzeniu wyposażonym w Internet i przeglądarkę.
Kreator Pism - ponowne udostępnienie(2014-08-28)
Po długiej przerwie została ponownie udostępniona Użytkownikom aplikacja Kreator Pism. Służy ona do szybkiego generowana pism, np. urzędowych. Wystarczy wpisać treść pisma, a program sam zadba o odpowiednie rozmieszczenie treści zgodnie z przyjętymi normami i zasadami nadając pismu właściwą estetykę.
Nowy program w ofercie(2014-04-10)
Od dziś oficjalnie udostępniony został do pobrania program Pakiet Przedsiębiorcy Terminarz Kontaktowy. Jest to program typu CRM do zarządzania relacjami z klientami, kontaktami, czasem osobistym oraz do masowego rozsyłania mailingów.
Podstrony:
1
2
3
4
5