Strona główna » Aktualności

Aplikacja internetowa eFaktura24

POBIERZ PROGRAMY

(dodane dnia 2015-01-26)

eFaktura24 to aplikacja internetowa on-line przeznaczona do wystawiania faktur VAT. Dzięki dostępności w Internecie można za jej pomocą wystawiać wiele rodzajów faktur z dowolnego miejsca w świecie i wysyłać e-mailem wprost do kontrahenta. Dzięki temu, że działa w przeglądarce można z niej korzystać niemal na każdym urządzeniu wyposażonym w Internet i przeglądarkę. Może to być klasyczny komputer stacjonarny, laptop, netbook, palmtop, tablet, smartfon, telefon komórkowy, a nawet telewizor. Dzięki temu, że wszystkie dane są "w chmurze" użytkownik ma dostęp do swoich danych z każdego miejsca w świecie i nie musi przejmować się bezpieczeństwem danych ponieważ dba o to usługodawca.

eFaktura24 to aplikacja którą można przed zakupem bezpłatnie i bez żadnych zobowiązań przetestować. 30-dniowy dostęp testowy posiada wszystkie funkcjonalności, które są w wersji płatnej. Po zakończeniu okresu testowego można skorzystać z jednego z trzech pakietów, które różnią się w zależności od potrzeb.

Obecnie aplikacja ma charakter rozwojowy dlatego mile widziane są wszystkie sugestie, propozycje i uwagi Użytkowników. Docelowo planowana jest pełna integracja z aplikacjami Pakiet Przedsiębiorcy Faktura VAT, Pakiet Przedsiębiorcy Sprzedaż i Magazyn oraz Pakiet Przedsiębiorcy Rachunek.

Wersja demo oraz możliwość bezpłatnej rejestracji i przetestowania dostępne są na stronie:

eFaktura24.pl - Fakturowanie online.

Aplikacja eFaktura24 stanowi rozwinięcie istniejącej już od ponad 4 lat aplikacji eRachunek24 przeznaczonej do wystawiania rachunków dla firm nie będących płatnikami podatku VAT. Do tej pory z usługi eRachunek24 skorzystało ponad 5000 Użytkowników.