Strona główna » Historia zmian w programach » Sprzedaż i Magazyn » Rok 2021 » Wersja 4.340.2021

Sprzedaż i Magazyn - zmiany w wersji 4.340.2021

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 17. marca 2021)

  • Na oknie historii obrotu towarów dostępny spod prawego przycisku myszy na oknie "Towary i usługi" dodano pole tekstowe "Filtr kontrahenta" umożliwiające filtrowanie widoku i podsumowania po wpisanym słowie kluczowym.
  • Poprawiono jakość tłumaczenia interfejsu dla języków polskiego i ukraińskiego.

  • Zmiany w późniejszej wersji 4.341.2021 z dnia 2. kwietnia 2021

    Wprowadzono obsługę opłat od środków spożywczych zwanych potocznie podatkiem cukrowym z możliwością generowania miesięcznych zestawień z danymi niezbędnymi do wypełnienia deklaracji CUK-1. Ponadto na oknie Stany na dany dzień dodano informacje pozwalające oszacować wartość magazynu na dany dzień w cenach zakupu. Więcej informacji...

  • Zmiany we wcześniejszej wersji 4.339.2021 z dnia 5. marca 2021

    Umożliwiono dodanie do wydruku faktury numeru REX oraz zmieniono zachowanie dokumentów proforma. Więcej informacji...

Zobacz inne programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą e-fakturowania i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji

Zobacz programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji
Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, wyliczanie płac, eksport do Płatnika, ewidencja czasu pracy, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Więcej informacji