Strona główna » Historia zmian w programach » Sprzedaż i Magazyn » Rok 2021 » Wersja 4.339.2021

Sprzedaż i Magazyn - zmiany w wersji 4.339.2021

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 5. marca 2021)

  • Umożliwiono dodanie do wydruku faktury numeru REX. W Konfiguracji w zakładce "Dane firmy" dodano pole "REX" umożliwiające podanie numeru REX. Numery REX nie są widoczne na wydrukach już utworzonych dokumentów lecz dopiero na nowo wystawianych dokumentach.
  • Zmieniono zachowanie dokumentów proforma poprzez wyświetlanie na liście form płatności wszystkich zdefiniowanych w słowniku form płatności, a nie tylko tych ze statusem odroczonej płatności.

  • Zmiany w późniejszej wersji 4.340.2021 z dnia 17. marca 2021

    Umożliwiono filtrowanie historii obrotu towarem po kontrahencie oraz poprawiono jakość tłumaczenia interfejsu dla języków polskiego i ukraińskiego. Więcej informacji...

  • Zmiany we wcześniejszej wersji 4.338.2021 z dnia 26. lutego 2021

    Dodano ilościowe zestawienia sprzedaży i zakupów według identyfikatorów towarów i usług. Ponadto dodano do wydruków deklaracji JPK_V7M lub JPK_V7K dodano informacje o numerach referencyjnych oraz zwiększono ilość pól podlegających sumowaniu na oknach rejestrów VAT. Więcej informacji...

Zobacz inne programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą e-fakturowania i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji

Zobacz programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji
Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, wyliczanie płac, eksport do Płatnika, ewidencja czasu pracy, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Więcej informacji