Strona główna » Historia zmian w programach » Sprzedaż i Magazyn » Rok 2020 » Wersja 4.299.2020

Sprzedaż i Magazyn - zmiany w wersji 4.299.2020

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 31. marca 2020)

  • W Konfiguracji w zakładce "Styl druku dokumentów" dodano opcję "Na wydrukach w językach obcych stosuj także polskie tłumaczenie" (domyślnie wyłączone). Użycie opcji sprawia, że wydruki dokumentów sprzedaży: faktur walutowych, eksportowych oraz dostaw wewnątrzwspólnotowych zawierają oprócz identyfikatorów w języku polskim identyfikatory w języku zgodnym ze wskazaniem na oknie potwierdzenia wydruku. Standardowo (przy wyłączonym ww. parametrze) wydruk jest zawsze w całości jednojęzyczny w zależności od wybranego języka.
  • Przy zapisie dokumentu dodano komunikat informujący o przekroczeniu na nim kwoty 15000 zł z sugestią dotyczącą zaznaczenia opcji "Split payment" i konieczności zastosowania mechanizmu podzielonej płatności.

  • Zmiany w późniejszej wersji 4.300.2020 z dnia 6. kwietnia 2020

    Dostosowano wydruki oraz interfejs programu do nomenklatury scalonej (CN), która zastąpiła dotychczasową Polską Klasyfikację Wyrobów i Usług (PKWiU) oraz dodano możliwość wygenerowania zestawień sprzedaży i zakupów według PKWiU / CN. Ponadto umożliwiono fakturowanie transakcji z Allegro z wykorzystaniem wielu kont. Więcej informacji...

  • Zmiany we wcześniejszej wersji 4.298.2020 z dnia 23. marca 2020

    Wprowadzono poprawki w zakresie renderowania interfejsu na szablonach innych niż domyślny. Więcej informacji...

Zobacz inne programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą e-fakturowania i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji

Zobacz programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji
Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, wyliczanie płac, eksport do Płatnika, ewidencja czasu pracy, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Więcej informacji