Strona główna » Historia zmian w programach » Sprzedaż i Magazyn » Rok 2019 » Wersja 3.285.2019

Sprzedaż i Magazyn - zmiany w wersji 3.285.2019

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 13. listopada 2019)

 • Usprawniono integrację z Allegro.
 • W Konfiguracji w zakładce "Kontrahenci" dodano przełącznik "Podczas importu transakcji z Allegro uzupełnij dane odbiorcy danymi do wysyłki" (domyślnie włączony). W przypadku wyłączenia ww. przełącznika dane odbiorcy na fakturze nie są wypełniane danymi pobranymi z Allegro.
 • Wprowadzono wiązanie kartotek towarowych z aukcjami Allegro po indeksie kartoteki. Indeks porównywany jest z nazwą zewnętrzną towaru zdefiniowaną po stronie Allegro.
 • Zmieniono sposób zachowania programu w przypadku zaznaczenia przełącznika "Stosuj mechanizm podzielonej płatności" na zakładce "Split Payment" na oknie dodawania lub edycji dokumentu. Dotychczas w przypadku zaznaczenia ww. przełącznika program wymagał wskazania numeru konta VAT. Obecnie wskazanie dodatkowego konta nie jest obligatoryjne. W przypadku niewskazania konta VAT nie jest ono drukowane na dokumencie.

 • Zmiany w programie Sprzedaż i Magazyn w wersji późniejszej 3.286.2019 z dnia 21. listopada 2019

 • Zmiany w programie Sprzedaż i Magazyn w wersji wcześniejszej 3.284.2019 z dnia 28. października 2019

 • Zmiany w poszczególnych latach:
  2024
  2023
  2022
  2021
  2020
  2019
  2018
  2017
  2016
  2015
  2014
  2013
  2012
  2011

Zobacz inne programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą KSeF i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, obsługa KSeF, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Zobacz programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, PIT, kilometrówki, środków trwałych, wysyłka JPK, e-Deklaracji, pobieranie danych z KSeF.

Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, ewidencja czasu pracy, wyliczanie wynagrodzeń, eksport do Płatnika i ZUS-PUE, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.