Strona główna » Historia zmian w programach » Sprzedaż i Magazyn » Rok 2019 » Wersja 3.286.2019

Sprzedaż i Magazyn - zmiany w wersji 3.286.2019

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 21. listopada 2019)

  • Usprawniono działanie algorytmu wyliczającego średnie ceny z ostatnich dostaw. Średnie ceny z ostatnich dostaw stosowane są jako odniesienie do wyliczania marż i narzutów.
  • Dostosowano do okienka rozmiar i położenie przełącznika zakładek pomiędzy danymi dotyczącymi płatności, danymi dotyczącymi waluty dokumentu i informacji odnośnie metody podzielonej płatności ("Płatność / Waluta / Split Payment") na oknie dodawania lub edycji dokumentów walutowych na bardziej estetyczny.

  • Zmiany w późniejszej wersji 3.287.2019 z dnia 12. grudnia 2019

    Zmieniono algorytm generowania plików JPK_FA do aktualnie obowiązującego w wersji trzeciej oraz wprowadzono cztery nowe zestawienia sprzedaży umożliwiające zliczanie na ilu dokumentach występują dane kartoteki, kategorie, jednostki miar lub cechy. Więcej informacji...

  • Zmiany we wcześniejszej wersji 3.285.2019 z dnia 13. listopada 2019

    Umożliwiono nie pobieranie z aukcji Allegro danych odbiorcy do faktury oraz wprowadzono wiązanie kartotek z programu z aukcjami po indeksie towaru. Ponadto zmieniono sposób zachowania programu polegający na niewymaganiu podania numeru konta VAT w przypadku użycia dokumentu z mechanizmem podzielonej płatności. Więcej informacji...

Zobacz inne programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą e-fakturowania i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji

Zobacz programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji
Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, wyliczanie płac, eksport do Płatnika, ewidencja czasu pracy, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Więcej informacji