Strona główna » Historia zmian w programach » Kadry i Płace » Rok 2021 » Wersja 4.245.2021

Kadry i Płace - zmiany w wersji 4.245.2021

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 18. maja 2021)

 • Umożliwiono przypisanie pracownikowi kodu wykonywanego zawodu. Na oknie dodawania lub edycji umowy w zakładce "Ustawienia" dodano pole "Kod zawodu". W polu tym należy podać sześciocyfrowy kod zawodu. Możliwe jest odnalezienie i wskazanie kodu zawodu ze słownika, który posiada już sklasyfikowane wszystkie zawody wraz z kodami. W celu wywołania słownika należy wcisnąć przycisk znajdujący się po prawej stronie pola zawierającego kod.
 • Dodano słownik kodów ubezpieczeń. Na oknie dodawania lub edycji umowy w zakładce "Ustawienia" przy polu "Kod tytułu ubezpieczenia" dodano przycisk, którego przyciśnięcie wywołuje słownik umożliwiający wybór podstawowego kodu ubezpieczenia, określenie czy pracownik posiada prawo do emerytury lub renty oraz określenie ewentualnego stopnia niepełnosprawności pracownika.

 • Zmiany w programie Kadry i Płace w wersji późniejszej 4.246.2021 z dnia 28. maja 2021

 • Zmiany w programie Kadry i Płace w wersji wcześniejszej 4.244.2021 z dnia 6. maja 2021

 • Zmiany w poszczególnych latach:
  2024
  2023
  2022
  2021
  2020
  2019
  2018
  2017
  2016
  2015
  2014
  2013
  2012

Zobacz inne programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Więcej informacji
Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Więcej informacji
Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, PIT, kilometrówki, środków trwałych, wysyłka JPK, e-Deklaracji, pobieranie danych z KSeF.

Więcej informacji

Zobacz programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą KSeF i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, obsługa KSeF, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą KSeF oraz JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji