Strona główna » Historia zmian w programach » Kadry i Płace » Rok 2021 » Wersja 4.246.2021

Kadry i Płace - zmiany w wersji 4.246.2021

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 28. maja 2021)

Umożliwiono edycję daty na wniosku urlopowym. Na oknie potwierdzenia wydruku wniosku urlopowego (Listy obecności - Drukuj - Wniosek urlopowy...) po wciśnięciu przycisku "Edycja" otwierane jest okno pozwalające na edycję poszczególnych parametrów na którym dodano pole "Data wniosku" domyślnie zawierające aktualną datę.

 • Zmiany w późniejszej wersji 4.247.2021 z dnia 11. czerwca 2021

  Dodano nowe zestawienia obrazujące ilości aktywnych pracowników według rodzajów umów. Więcej informacji...

 • Zmiany we wcześniejszej wersji 4.245.2021 z dnia 18. maja 2021

  Umożliwiono przypisanie pracownikowi kodu wykonywanego zawodu oraz dodano słownik kodów ubezpieczenia. Więcej informacji...

 • Zmiany w poszczególnych latach:
  2023
  2022
  2021
  2020
  2019
  2018
  2017
  2016
  2015
  2014
  2013
  2012

Zobacz inne programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Więcej informacji
Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Więcej informacji
Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, PIT, kilometrówki, środków trwałych, wysyłka JPK, e-Deklaracji, pobieranie danych z KSeF.

Więcej informacji

Zobacz programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą KSeF i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, obsługa KSeF, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą KSeF oraz JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji