Strona główna » Historia zmian w programach » Kadry i Płace » Rok 2016 » Wersja 3.109.2016

Kadry i Płace - zmiany w wersji 3.109.2016

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 18. listopada 2016)

 • Na oknie "Pracownicy, umowy" umożliwiono filtrowanie danych po dacie rozpoczęcia pracy. Filtr na stałe można włączyć korzystając z opcji "Widok" - "Pokazuj daty zatrudnienia". Filtr ma formę drzewa widocznego z lewej strony okna. Zaznaczenie na liście danego roku, miesiąca lub dnia powoduje ograniczenie głównego widoku tylko do umów zawartych w zaznaczonym zakresie dat.
 • Na oknie "Pracownicy, umowy" umożliwiono filtrowanie danych po rodzajach zatrudnienia. Filtr na stałe można włączyć korzystając z opcji "Widok" - "Pokazuj rodzaje zatrudnienia". Filtr ma formę listy widocznej z lewej strony. Zaznaczenie na liście danego rodzaju zatrudnienia powoduje ograniczenie głównego widoku tylko do zaznaczonego rodzaju zatrudnienia.
 • W Konfiguracji w zakładce "Archiwizacja" dodano przycisk "Menadżer przywracania danych z kopii zapasowej". Po wciśnięciu przycisku otwarta zostaje lista zawierająca wszystkie automatycznie zachowane kopie danych. Menadżer umożliwia przywrócenie danych z kopii poprzez użycie przycisku "Przywróć" lub podwójne kliknięcie danego wpisu oraz usunięcie wybranych kopii. W przypadku wybrania opcji przywracania danych sporządzana jest również kopia aktualnej bazy.
 • W przypadku próby uruchomienia programu z uszkodzoną bazą danych lub na komputerze z niewłaściwie funkcjonującymi sterownikami bazy danych na oknie z komunikatem o błędzie pojawiły się przycisku "Importuj" oraz "Archiwum". Pierwszy umożliwia wczytanie bazy z posiadanej kopii zewnętrznej drugi natomiast otwiera opisany wyżej Menadżer przywracania danych z kopii zapasowej.

 • Zmiany w programie Kadry i Płace w wersji późniejszej 3.110.2017 z dnia 2. grudnia 2016

  Poprawiono pliki PDF generowane przez program poprzez standaryzację rozdzielczości plików.
  Opis wersji 3.110.2017 »

 • Zmiany w programie Kadry i Płace w wersji wcześniejszej 3.108.2016 z dnia 4. listopada 2016

  Na oknie edycji danych pracownika umożliwiono wskazanie stawki PDOF odprowadzanej za pracownika oraz wskazanie urzędu skarbowego w którym pracownik rozlicza tenże podatek. Ponadto również w Konfiguracji umożliwiono wskazanie urzędu skarbowego pracodawcy. Dodano również listę wszystkich polskich urzędów skarbowych.
  Opis wersji 3.108.2016 »

 • Zmiany w poszczególnych latach:
  2024
  2023
  2022
  2021
  2020
  2019
  2018
  2017
  2016
  2015
  2014
  2013
  2012

Zobacz inne programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, PIT, kilometrówki, środków trwałych, wysyłka JPK, e-Deklaracji, pobieranie danych z KSeF.

Zobacz programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą KSeF i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, obsługa KSeF, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą KSeF oraz JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.