Strona główna » Historia zmian w programach » Kadry i Płace » Rok 2016 » Wersja 3.108.2016

Kadry i Płace - zmiany w wersji 3.108.2016

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 4. listopada 2016)

 • Na oknie dodawania lub edycji danych pracownika w sekcji "Ustawienia" dodano pole "Stawka podatku dochodowego" umożliwiającego wskazanie czy podatek dochodowy za pracownika ma być odprowadzany w stawce 18% czy 32%.
 • Na oknie "Pracownicy, umowy" dodano kolumnę "Stawka podatku" zawierającą informację o stawce podatku dochodowego odprowadzanego za pracownika.
 • Na oknie dodawania lub edycji danych pracownika w sekcji "Dane pracownika" dodano pole "Urząd skarbowy" umożliwiającego wskazanie urzędu skarbowego w którym pracownik rozlicza podatek dochodowy. Informacja wskazana w tym miejscu pobierana jest do formularzy PIT-11.
 • Do widoku tabeli na oknie "Pracownicy, umowy" dodano kolumnę "Urząd skarbowy" z informacją o urzędzie skarbowym pracownika.
 • W Konfiguracji w zakładce "Dane firmy" dodano pole "Urząd skarbowy" umożliwiające wskazanie urzędu skarbowego pracodawcy. Informacja w skazana w tym miejscu pobierana jest do formularzy PIT-4R.
 • Zarówno na oknie edycji pracownika jak i w Konfiguracji możliwe jest wskazanie urzędu skarbowego z gotowej listy. Lista zawiera wszystkie polskie urzędy skarbowe.

 • Zmiany w późniejszej wersji 3.109.2016 z dnia 18. listopada 2016

  Umożliwiono z poziomu konfiguracji programu otwarcie Menadżera przywracania danych z kopii zapasowej pozwalającego na odtworzenie bazy danych z archiwum. Ponadto umożliwiono import bazy danych lub otwarcie menadżera kopii z poziomu okna z informację o niemożliwości nawiązania połączenia z bazą danych. Więcej informacji...

 • Zmiany we wcześniejszej wersji 3.107.2016 z dnia 14. października 2016

  Poprawiono stabilność oraz ergonomiczność pracy z aplikacją. Więcej informacji...

 • Zmiany w poszczególnych latach:
  2023
  2022
  2021
  2020
  2019
  2018
  2017
  2016
  2015
  2014
  2013
  2012

Zobacz inne programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji

Zobacz programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą e-fakturowania i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji