Strona główna » Historia zmian w programach » Faktura VAT » Wersja 6.441.2024

Faktura VAT - zmiany w wersji 6.441.2024

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 27. marca 2024)

Wprowadzono chmurki z podpowiedziami pełnych nazw kolumn na oknach edycji JPK_FA, JPK_V7M oraz JPK_V7K. Standardowo ze względu na oszczędność miejsca kolumny podpisane są wyłącznie skróconymi nazwami pól. Po najechaniu na tytuł danej kolumny wyświetla się chmurka z pełnym opisem pola.

  • Zmiany w programie Faktura VAT w wersji późniejszej 6.442.2024 z dnia 11. kwietnia 2024

    Umożliwiono wskazanie stałego dodatkowego adresu e-mail na które wysyłane są wydruki podczas wysyłki PDF e-mailem.
    Opis wersji 6.442.2024 »

  • Zmiany w programie Faktura VAT w wersji wcześniejszej 6.440.2024 z dnia 15. marca 2024

    Umożliwiono dodawanie, modyfikowanie i usuwanie dokumentów na formularzach JPK_V7M, JPK_V7K oraz JPK_FA. Ponadto dodano przycisk szybkiego włączania lub wyłączania widoczności w programie poszczególnych typów dokumentów.
    Opis wersji 6.440.2024 »

Zobacz inne programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, obsługa KSeF, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą KSeF oraz JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Zobacz programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, PIT, kilometrówki, środków trwałych, wysyłka JPK, e-Deklaracji, pobieranie danych z KSeF.

Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, ewidencja czasu pracy, wyliczanie wynagrodzeń, eksport do Płatnika i ZUS-PUE, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.