Strona główna » Historia zmian w programach » Faktura VAT » Rok 2023 » Wersja 5.414.2023

Faktura VAT - zmiany w wersji 5.414.2023

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 5. maja 2023)

Wprowadzono poprawki w zakresie parametryzacji konfiguracji sterownika ODBC odpowiedzialnego za połączenie z bazą danych. Poprawka miała na celu przyśpieszenie komunikacji z bazą danych w szczególności w przypadku stosowania chmury.

  • Zmiany w programie Faktura VAT w wersji późniejszej 5.415.2023 z dnia 15. maja 2023

    Wprowadzono poprawkę w e-mailach wysyłanych z programu z poziomu okna Kontrahenci.
    Opis wersji 5.415.2023 »

  • Zmiany w programie Faktura VAT w wersji wcześniejszej 5.413.2023 z dnia 22. kwietnia 2023

    Wprowadzono udogodnienie pozwalające na szybkie potwierdzenie wyboru firmy klawiszem Enter na oknie wyboru firm w przypadku korzystania z opcji wielofirmowości.
    Opis wersji 5.413.2023 »

Zobacz inne programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, obsługa KSeF, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą KSeF oraz JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Zobacz programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, PIT, kilometrówki, środków trwałych, wysyłka JPK, e-Deklaracji, pobieranie danych z KSeF.

Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, ewidencja czasu pracy, wyliczanie wynagrodzeń, eksport do Płatnika i ZUS-PUE, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.