Strona główna » Historia zmian w programach » Faktura VAT » Rok 2020 » Wersja 4.314.2020

Faktura VAT - zmiany w wersji 4.314.2020

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 24. sierpnia 2020)

  • Umożliwiono zdefiniowanie stałej treści e-maila dla faktur wysyłanych z programu. W Konfiguracji w zakładce "Kontrahenci" dodano pole "Domyślna treść e-maila". Treść wpisana w tym miejscu będzie podstawiana w treść wiadomości generowanej przyciskiem "E-mail" z poziomu okna "Rejestr faktur". Opcja działa zarówno dla e-maili wysyłanych z poziomu programu jak i z użyciem zewnętrznego programu obsługującego pocztę.
  • W związku z przesunięciem obowiązku składania plików JPK z deklaracją (VAT_V7M oraz VAT_V7K) dla wszystkich przedsiębiorców do 1. października 2020 zablokowano w programie możliwość wysyłki JPK nowym sposobem. Pliki można tworzyć, ale nie można ich z poziomu programu wysłać. Możliwość taka pojawi się ponownie od dnia 1. listopada 2020 za miesiące począwszy od października 2020.

  • Zmiany w późniejszej wersji 4.315.2020 z dnia 4. września 2020

    Zmieniono moment księgowania faktur RR do rejestru VAT zakupów w przypadku integracji programu z którymś z programów księgowych Pakiet Przedsiębiorcy: Księga, Ryczałt lub Mała Księgowość. Więcej informacji...

  • Zmiany we wcześniejszej wersji 4.313.2020 z dnia 13. sierpnia 2020

    W związku z pojawieniem się możliwości wskazania na fakturach kraju kontrahenta uaktualniono translator, aby nazwy krajów na wydruku odpowiadały językowi w jakim generowana jest faktura. Więcej informacji...

Zobacz inne programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji

Zobacz programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji
Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, wyliczanie płac, eksport do Płatnika, ewidencja czasu pracy, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Więcej informacji