Strona główna » Historia zmian w programach » Faktura VAT » Rok 2019 » Wersja 3.285.2019

Faktura VAT - zmiany w wersji 3.285.2019

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 13. listopada 2019)

Zmieniono sposób zachowania programu w przypadku zaznaczenia przełącznika "Stosuj mechanizm podzielonej płatności" na zakładce "Split Payment" na oknie dodawania lub edycji dokumentu. Dotychczas w przypadku zaznaczenia ww. przełącznika program wymagał wskazania numeru konta VAT. Obecnie wskazanie dodatkowego konta nie jest obligatoryjne. W przypadku niewskazania konta VAT nie jest ono drukowane na dokumencie.

  • Zmiany w późniejszej wersji 3.286.2019 z dnia 21. listopada 2019

    Dostosowano rozmiar i położenie przełącznika zakładek Płatność / Waluta / Split Payment na oknie dodawania lub edycji dokumentów walutowych na bardziej estetyczny. Więcej informacji...

  • Zmiany we wcześniejszej wersji 3.284.2019 z dnia 28. października 2019

    Na oknie edycji dokumentu dodano zakładkę zawierającą pola związane z mechanizmem podzielonej płatności. Ponadto na oknie rejestru faktur dodano kolumnę z informacją czy dokument stosuje mechanizm podzielonej płatności oraz umożliwiono zdefiniowanie na stałe, aby każdy nowo dodawany dokument był z mechanizmem Split Payment. Więcej informacji...

Zobacz inne programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji

Zobacz programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji
Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, wyliczanie płac, eksport do Płatnika, ewidencja czasu pracy, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Więcej informacji