Strona główna » Historia zmian w programach » Sprzedaż i Magazyn » Rok 2017 » Wersja 3.208.2017

Sprzedaż i Magazyn - zmiany w wersji 3.208.2017

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 2. czerwca 2017)

  • Dla firm zwolnionych podmiotowo lub przedmiotowo z podatku od towarów i usług dodano możliwość wystawiania rachunków w walutach obcych. Dokument "Rachunek walutowy" domyślnie jest niewidoczny. Dostępność dokumentu można włączyć w Słowniki - Ustawienia dokumentów - Rachunek walutowy -> Dokument dostępny...
  • Dla firm zwolnionych podmiotowo lub przedmiotowo z podatku od towarów i usług wprowadzono możliwość korygowania rachunków walutowych.
  • Zmieniono daty pod jakimi księgowane są dokumenty do ewidencji VAT zakupów i sprzedaży w programach Księga, Ryczałt i Mała Księgowość w przypadku gdy podatnik rozlicza podatek od towarów i usług metodą kasową. Obecnie dokumenty księgowane są w miesiącach zgodnych z terminem zapłaty dokumentu.

  • Zmiany w późniejszej wersji 3.209.2017 z dnia 9. czerwca 2017

    Zmieniono wydruki faktur walutowych oraz poprawiono ergonomiczność pracy programu. Więcej informacji...

  • Zmiany we wcześniejszej wersji 3.207.2017 z dnia 18. maja 2017

    Dodano możliwość utworzenia zestawień sprzedaży i zakupów według form płatności oraz umożliwiono fiskalizację dokumentów szybkim skrótem klawiszowym. Więcej informacji...

Zobacz inne programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą e-fakturowania i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji

Zobacz programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji
Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, wyliczanie płac, eksport do Płatnika, ewidencja czasu pracy, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Więcej informacji