Strona główna » Historia zmian w programach » Sprzedaż i Magazyn » Rok 2014 » Wersja 2.95.2014

Sprzedaż i Magazyn - zmiany w wersji 2.95.2014

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 8. stycznia 2014)

  • Na oknie "Rejestr dokumentów" pod prawym przyciskiem myszy dodano opcję "Fakturuj transakcje z Allegro". Funkcjonalność umożliwia automatyczne fakturowanie aukcji Allegro na podstawie interfejsu Allegro WebAPI. W przypadku firm będących płatnikami VATu generowana jest faktura, a dla firm zwolnionych z VAT generowany jest rachunek. W przypadku gdy w spisie towarów i usług znajduje się kartoteka zgodna nazwą z tytułem aukcji to z tej kartoteki pobierana jest stawka VAT i jednostka miary dla pozycji dokumentu oraz zmniejszany jest stan magazynowy o ilość sprzedanych na aukcji sztuk.
  • Podczas dodawania inwentaryzacji umożliwiono wybór cen jakie będzie zawierać inwentaryzacja. Wyboru można dokonać spośród cen zdefiniowanych w spisie towarów usług (cena 1, cena 2, cena 3, cena 4), ostatnich cen zakupu lub średnich cen zakupu. Możliwe jest pobranie cen netto lub brutto.
  • Wprowadzono nowe oznaczenia dokumentów potwierdzających wpłaty i wypłaty przelewowe. Obecnie potwierdzenie płatności otrzymanej przelewem oznaczane jest jako BP (bank przyjął), a potwierdzenie płatności dokonanej przelewem oznaczane jest jako BW (bank wydał).
  • Po wygenerowaniu faktury VAT z faktury proforma dodano okno dialogowe z pytaniem czy usunąć zrealizowaną fakturę proforma z możliwością jej automatycznego usunięcia.

Zobacz inne programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą KSeF i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, obsługa KSeF, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Zobacz programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, PIT, kilometrówki, środków trwałych, wysyłka JPK, e-Deklaracji, pobieranie danych z KSeF.

Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, ewidencja czasu pracy, wyliczanie wynagrodzeń, eksport do Płatnika i ZUS-PUE, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.