Strona główna » Historia zmian w programach » Kadry i Płace » Rok 2022 » Wersja 5.281.2022

Kadry i Płace - zmiany w wersji 5.281.2022

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 20. maja 2022)

Umożliwiono szybki import baz danych w przypadku używania programu w trybie wielofirmowym. W Konfiguracji w zakładce "Spis firm" oraz na oknie zakładania nowej firmy dodano przyciski "Import", których przyciśnięcie powoduje otwarcie okna dialogowego do wskazania bazy ZBD do importu. Po wybraniu pliku import nie jest dokonywany do aktualnie otwartej firmy lecz firma dodawana jest do listy jako kolejna. W przypadku chęci rozszerzenia licencji do użytku wielofirmowego prosimy o kontakt.

 • Zmiany w późniejszej wersji 5.282.2022 z dnia 27. maja 2022

  Wprowadzono obligatoryjną weryfikację zgodności e-Deklaracji ze schematem XSD. Więcej informacji...

 • Zmiany we wcześniejszej wersji 5.280.2022 z dnia 12. maja 2022

  Poprawiono jakość zestawień graficznych oraz dodano osie X i Y, siatkę oraz etykiety. Ponadto poprawiono opcję ponownego przeliczania formularzy PIT i IFT. Więcej informacji...

 • Zmiany w poszczególnych latach:
  2023
  2022
  2021
  2020
  2019
  2018
  2017
  2016
  2015
  2014
  2013
  2012

Zobacz inne programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji

Zobacz programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą e-fakturowania i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji