Strona główna » Historia zmian w programach » Kadry i Płace » Rok 2021 » Wersja 5.266.2022

Kadry i Płace - zmiany w wersji 5.266.2022

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 17. grudnia 2021)

Wprowadzono modyfikację polegającą na sortowaniu poleceń księgowania do banku z listą płac według nazwisk. Dotychczas kolejność była zgodna z kolejnością wprowadzenia pracowników do bazy danych. Opcja eksportu poleceń księgowania dostępna jest na oknie "Listy płac" pod przyciskiem "Przelewy". Powoduje ona wygenerowanie pliku w formacie Elixir, którego zaimportowanie do systemu bankowego powoduje automatyczne utworzenie przelewów z wynagrodzeniami oraz do ZUS i urzędu skarbowego.

 • Zmiany w późniejszej wersji 5.267.2022 z dnia 29. grudnia 2021

  Uaktualniono na 2022 rok płacę minimalną, minimalną podstawę chorobowego oraz współczynnik ekwiwalentu. Więcej informacji...

 • Zmiany we wcześniejszej wersji 5.265.2022 z dnia 10. grudnia 2021

  Zmodyfikowano algorytm wyliczania wynagrodzeń od 2022 roku uwzględniający założenia Polskiego Ładu. Więcej informacji...

 • Zmiany w poszczególnych latach:
  2023
  2022
  2021
  2020
  2019
  2018
  2017
  2016
  2015
  2014
  2013
  2012

Zobacz inne programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji

Zobacz programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą e-fakturowania i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji