Strona główna » Historia zmian w programach » Kadry i Płace » Rok 2021 » Wersja 4.248.2021

Kadry i Płace - zmiany w wersji 4.248.2021

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 18. czerwca 2021)

 • Uaktualniono wersję pliku KEDU do 5.3. Pliki KEDU służą do przenoszenia danych do Płatnika. Dzięki przejściu na nowszą wersję możliwe jest przenoszenie informacji dotyczących składek na Pracownicze Plany Kapitałowe (PPK) oraz kody wykonywanych zawodów.
 • Do wydruku zestawienia kosztów pracodawcy dodano informację o składkach na Pracownicze Plany Kapitałowe (PPK). Wydruk dostępny jest po wciśnięciu przycisku "Drukuj" na oknie "Listy płac".
 • Do wydruku zestawienia składników płacowych, odliczeń i kosztów pozapłacowych dodano informację o składkach na Pracownicze Plany Kapitałowe (PPK). Wydruk dostępny jest po wciśnięciu przycisku "Drukuj" na oknie "Listy płac".

 • Zmiany w programie Kadry i Płace w wersji późniejszej 4.249.2021 z dnia 30. czerwca 2021

 • Zmiany w programie Kadry i Płace w wersji wcześniejszej 4.247.2021 z dnia 11. czerwca 2021

 • Zmiany w poszczególnych latach:
  2024
  2023
  2022
  2021
  2020
  2019
  2018
  2017
  2016
  2015
  2014
  2013
  2012

Zobacz inne programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Więcej informacji
Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Więcej informacji
Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, PIT, kilometrówki, środków trwałych, wysyłka JPK, e-Deklaracji, pobieranie danych z KSeF.

Więcej informacji

Zobacz programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą KSeF i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, obsługa KSeF, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą KSeF oraz JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji