Strona główna » Historia zmian w programach » Kadry i Płace » Rok 2020 » Wersja 3.200.2020

Kadry i Płace - zmiany w wersji 3.200.2020

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 14. lutego 2020)

 • Na oknie edycji płacy przy pozycji "Wynagrodzenie za czas urlopu wypoczynkowego" dodano przycisk z niebieską chmurką po wciśnięciu, którego możliwe jest podanie własnej dziennej kwoty wynagrodzenia za czas urlopu.
 • Na oknie dodawania lub edycji umowy zlecenia dodano pole "Tygodniowa norma czasu pracy". Podanie tygodniowej normy czasu pracy automatycznie wylicza średnią dzienną normę czasu pracy, a podanie dziennej normy czasu pracy powoduje automatyczne wyliczenie tygodniowej normy czasu pracy.
 • W związku z wymaganiami narzuconymi przez RODO umożliwiono wydrukowanie do podpisów szablonu pustej indywidualnej listy obecności. Wydruk dostępny jest w Listy obecności - Drukuj - Drukuj pustą listę obecności...
 • W Konfiguracji w zakładce "Dane firmy" przy polu "Numer mikrorachunku podatkowego" dodano przycisk umożliwiający automatyczne wygenerowanie na podstawie podanego w danych firmy numeru NIP numeru mikrorachunku podatkowego.
 • Na oknie dodawania lub edycji umowy zlecenia w zakładce "Ustawienia" w liście "Stawka podatku dochodowego" dodano pozycję "Zwolniony".

 • Zmiany w późniejszej wersji 4.201.2020 z dnia 23. lutego 2020

  Wprowadzenie wersji 4.xxx: W związku z coraz większą popularnością monitorów 4K zastosowano nowszą wersję, który w znacznym stopniu wspomaga działanie programu w trybach wysokich rozdzielczości. Ponadto umożliwiono skalowanie interfejsu oraz poprawiono działanie programu w przypadku użycia schematów wyglądu programu innych niż standardowy. Więcej informacji...

 • Zmiany we wcześniejszej wersji 3.199.2020 z dnia 6. lutego 2020

  Poprawiono stabilność oraz ergonomiczność pracy aplikacji. Więcej informacji...

 • Zmiany w poszczególnych latach:
  2023
  2022
  2021
  2020
  2019
  2018
  2017
  2016
  2015
  2014
  2013
  2012

Zobacz inne programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji

Zobacz programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą e-fakturowania i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji