Strona główna » Historia zmian w programach » Kadry i Płace » Rok 2017 » Wersja 3.136.2017

Kadry i Płace - zmiany w wersji 3.136.2017

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 8. września 2017)

Na oknie "Pracownicy, umowy" pod prawym przyciskiem myszy dodano opcję "Powiąż umowę" służącą do wiązania ze sobą umów tego samego pracownika. Może się zdarzyć tak, że pracownik najpierw zatrudniony był na umowę zlecenie lub o dzieło, a potem na umowę o pracę. Wówczas kolejne umowy nie powstają jako aneksy do istniejących umów lecz jako nowe umowy co powoduje potem brak ciągłości danych w zestawieniach lub deklaracjach PIT. Połączenie umów sprawia, że umowy są ze sobą powiązane i jest potem ciągłość na ww. dokumentach. Aby scalić ze sobą umowy należy wskazać niepołączoną umową, wybrać opcję "Połącz umowy", a następnie z listy wybrać umowę z którą ma wybrana umowa zostać związana.

 • Zmiany w programie Kadry i Płace w wersji późniejszej 3.137.2017 z dnia 29. września 2017

 • Zmiany w programie Kadry i Płace w wersji wcześniejszej 3.135.2017 z dnia 6. września 2017

 • Zmiany w poszczególnych latach:
  2024
  2023
  2022
  2021
  2020
  2019
  2018
  2017
  2016
  2015
  2014
  2013
  2012

Zobacz inne programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Więcej informacji
Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Więcej informacji
Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, PIT, kilometrówki, środków trwałych, wysyłka JPK, e-Deklaracji, pobieranie danych z KSeF.

Więcej informacji

Zobacz programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą KSeF i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, obsługa KSeF, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą KSeF oraz JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji