Strona główna » Historia zmian w programach » Kadry i Płace » Rok 2013 » Wersja 2.27.2013

Kadry i Płace - zmiany w wersji 2.27.2013

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 18. grudnia 2013)

 • Umożliwiono rozliczanie pracowników na podstawie stawki godzinowej. Na oknie dodawania lub edycji nowej umowy w "Pracownicy, umowy" oraz w Słowniki - Wzorce umów dodano przełącznik rodzaju wynagrodzenia: "Wynagrodzenie miesięczne" oraz "Wynagrodzenie godzinowe" oraz pole "Stawka za godzinę pracy [zł]".
 • W widoku tabeli na oknach "Pracownicy, umowy" oraz Słowniki - Wzorce umów dodano pola "Stawka za godzinę [zł]". W polach tych są widoczne wartości wynagrodzenia godzinowego w przypadku gdy pracownik rozliczany jest w oparciu o stawkę godzinową.

 • Zmiany w programie Kadry i Płace w wersji późniejszej 2.28.2014 z dnia 20. grudnia 2013

 • Zmiany w programie Kadry i Płace w wersji wcześniejszej 2.26.2013 z dnia 12. grudnia 2013

 • Zmiany w poszczególnych latach:
  2024
  2023
  2022
  2021
  2020
  2019
  2018
  2017
  2016
  2015
  2014
  2013
  2012

Zobacz inne programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, PIT, kilometrówki, środków trwałych, wysyłka JPK, e-Deklaracji, pobieranie danych z KSeF.

Zobacz programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą KSeF i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, obsługa KSeF, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą KSeF oraz JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.