Strona główna » Historia zmian w programach » Kadry i Płace » Rok 2013 » Wersja 2.27.2013

Kadry i Płace - zmiany w wersji 2.27.2013

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 18. grudnia 2013)

  • Umożliwiono rozliczanie pracowników na podstawie stawki godzinowej. Na oknie dodawania lub edycji nowej umowy w "Pracownicy, umowy" oraz w Słowniki - Wzorce umów dodano przełącznik rodzaju wynagrodzenia: "Wynagrodzenie miesięczne" oraz "Wynagrodzenie godzinowe" oraz pole "Stawka za godzinę pracy [zł]".
  • W widoku tabeli na oknach "Pracownicy, umowy" oraz Słowniki - Wzorce umów dodano pola "Stawka za godzinę [zł]". W polach tych są widoczne wartości wynagrodzenia godzinowego w przypadku gdy pracownik rozliczany jest w oparciu o stawkę godzinową.

Zobacz inne programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji

Zobacz programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą e-fakturowania i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji