Strona główna » Historia zmian w programach » Kadry i Płace » Rok 2021 » Wersja 4.257.2021

Kadry i Płace - zmiany w wersji 4.257.2021

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 7. września 2021)

  • Do tabeli na oknie "Listy obecności" dodano kolumnę "Zasiłek rehabilitacyjny" zawierającą liczbę dni jaką pracownik przebywał w danym miesiącu na zasiłku rehabilitacyjnym płatnym 75% lub 90%.
  • Na oknie edycji listy obecności pracownika w zakładce "Podsumowanie" dodano informację o ilości dni w danym miesiącu oraz roku jakie pracownik przebywał na zasiłku rehabilitacyjnym.
  • Do wydruku rocznej listy obecności dodano wiersz zawierający podsumowanie liczby dni jakie pracownik przebywał na zasiłku rehabilitacyjnym w poszczególnych miesiącach roku.

Zobacz inne programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga

Księga

Program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt

Ryczałt

Program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość

Mała Księgowość

Wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji

Zobacz programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT

Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek

Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn

Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji