Strona główna » Historia zmian w programach » Kadry i Płace » Rok 2021 » Wersja 4.257.2021

Kadry i Płace - zmiany w wersji 4.257.2021

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 7. września 2021)

 • Do tabeli na oknie "Listy obecności" dodano kolumnę "Zasiłek rehabilitacyjny" zawierającą liczbę dni jaką pracownik przebywał w danym miesiącu na zasiłku rehabilitacyjnym płatnym 75% lub 90%.
 • Na oknie edycji listy obecności pracownika w zakładce "Podsumowanie" dodano informację o ilości dni w danym miesiącu oraz roku jakie pracownik przebywał na zasiłku rehabilitacyjnym.
 • Do wydruku rocznej listy obecności dodano wiersz zawierający podsumowanie liczby dni jakie pracownik przebywał na zasiłku rehabilitacyjnym w poszczególnych miesiącach roku.

 • Zmiany w późniejszej wersji 4.258.2021 z dnia 27. września 2021

  Poprawiono sortowanie danych na zestawieniach. W przypadku zmiany zestawienia lub jego parametrów zapamiętywane są kolumna oraz kierunek sortowania z ostatnio wybranego raportu. Więcej informacji...

 • Zmiany we wcześniejszej wersji 4.256.2021 z dnia 28. sierpnia 2021

  Poprawiono rozmieszczenie i wyrównywanie przycisków na głównym panelu przycisków. Więcej informacji...

 • Zmiany w poszczególnych latach:
  2023
  2022
  2021
  2020
  2019
  2018
  2017
  2016
  2015
  2014
  2013
  2012

Zobacz inne programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji

Zobacz programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą e-fakturowania i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji