Strona główna » Historia zmian w programach » Faktura VAT » Rok 2022 » Wersja 5.370.2022

Faktura VAT - zmiany w wersji 5.370.2022

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 14. stycznia 2022)

  • Na oknie dodawania lub edycji towaru lub usługi w zakładce "Księgowanie" w polu "Stawka ryczałtu" dodano pozycje 12% i 14%. Opcja dostępna jest wyłącznie w przypadku połączenia programu Rachunek z aplikacjami Ryczałt lub z firmą ryczałtową w aplikacji Mała Księgowość.
  • W opcji "Zestawienia" dodano zestawienie "Sprzedaż wg krajów" zawierające wartość sprzedaży brutto lub netto w podziale na poszczególne kraje wskazane na fakturach wystawionych w zadanym okresie.

Zobacz inne programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Rachunek

Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn

Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji

Zobacz programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga

Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt

Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość

Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji
Kadry i Płace

Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, wyliczanie płac, eksport do Płatnika, ewidencja czasu pracy, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Więcej informacji