Strona główna » Historia zmian w programach » Rachunek » Wersja 6.360.2024

Rachunek - zmiany w wersji 6.360.2024

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 9. lutego 2024)

Dodano mechanizm weryfikacji aktualności danych kontrahenta na nowo wystawianych rachunkach. Podczas wyboru kontrahenta z bazy danych przy wystawianiu nowego rachunku program weryfikuje aktualność danych kontrahenta na podstawie CEiDG. W przypadku wykrycia niezgodności wyświetlany jest komunikat z pytaniem o poprawienie danych oraz z propozycją uaktualnienia danych w bazie kontrahentów.

  • Zmiany w programie Rachunek w wersji późniejszej 6.361.2024 z dnia 21. lutego 2024

  • Zmiany w programie Rachunek w wersji wcześniejszej 6.359.2024 z dnia 26. stycznia 2024

Zobacz inne programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą KSeF i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą KSeF oraz JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji

Zobacz programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Więcej informacji
Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Więcej informacji
Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, PIT, kilometrówki, środków trwałych, wysyłka JPK, e-Deklaracji, pobieranie danych z KSeF.

Więcej informacji
Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, ewidencja czasu pracy, wyliczanie wynagrodzeń, eksport do Płatnika i ZUS-PUE, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Więcej informacji