Strona główna » Historia zmian w programach » Rachunek » Rok 2021 » Wersja 4.273.2021

Rachunek - zmiany w wersji 4.273.2021

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 20. sierpnia 2021)

Umożliwiono sporządzanie wydruków rachunków walutowych w języku francuskim. Język wydruku wybiera się na oknie potwierdzenia wydruku (po kliknięciu przycisku "Drukuj" na oknie "Rejestr rachunków") w polu "Język na wydruku". Pogram Pakiet Przedsiębiorcy Rachunek umożliwia generowanie wydruków w językach: polskim, angielskim, niemieckim, francuskim, szwedzkim, czeskim, słowackim oraz rosyjskim.

  • Zmiany w późniejszej wersji 4.274.2021 z dnia 28. sierpnia 2021

    Poprawiono rozmieszczenie i wyrównywanie przycisków na głównym panelu przycisków. Więcej informacji...

  • Zmiany we wcześniejszej wersji 4.272.2021 z dnia 15. sierpnia 2021

    Poprawiono renderowanie okienek w przypadku korzystania z programu w systemie z ustawionym niestandardowym rozmiarem czcionek (np. 120DPI) oraz poprawiono jakość tłumaczenia interfejsu na język ukraiński. Więcej informacji...

Zobacz inne programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą e-fakturowania i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji

Zobacz programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji
Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, wyliczanie płac, eksport do Płatnika, ewidencja czasu pracy, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Więcej informacji