Strona główna » Historia zmian w programach » Rachunek » Rok 2021 » Wersja 4.265.2021

Rachunek - zmiany w wersji 4.265.2021

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 11. czerwca 2021)

Umożliwiono wygenerowanie noty odsetkowej dla różnych rodzajów odsetek. Pod prawym przyciskiem myszy na oknie "Rejestr rachunków" pod opcją Inne wydruki - Drukuj notę odsetkową... dodano podmenu zawierające: "Nota z odsetkami ustawowymi", "Nota z odsetkami w transakcjach handlowych" oraz "Nota z odsetkami umownymi". W zależności od wyboru rodzaju noty stosowane są odsetki ustawowe lub w transakcjach handlowych. W przypadku wyboru noty z odsetkami umownymi przed wygenerowaniem wydruku wyświetla się okno pozwalające samodzielnie zdefiniować stopę procentową dla odsetek.

Zobacz inne programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą KSeF i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą KSeF oraz JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Zobacz programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, PIT, kilometrówki, środków trwałych, wysyłka JPK, e-Deklaracji, pobieranie danych z KSeF.

Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, ewidencja czasu pracy, wyliczanie wynagrodzeń, eksport do Płatnika i ZUS-PUE, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.