Strona główna » Historia zmian w programach » Rachunek » Rok 2021 » Wersja 4.261.2021

Rachunek - zmiany w wersji 4.261.2021

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 23. kwietnia 2021)

Wprowadzono modyfikacje i udogodnienia mające na celu polepszenie ergonomii pracy z aplikacją.

  • Zmiany w późniejszej wersji 4.262.2021 z dnia 6. maja 2021

    Umożliwiono żądanie wysłania potwierdzenia przeczytania e-maila przez odbiorcę w przypadku wysyłki rachunku oraz dodano na wydrukach zestawień oraz wydrukach standardowych informacje o danych firmy. Ponadto usprawniono działanie filtra na oknach w przypadku filtrowania danych po polach dodatkowych. Więcej informacji...

  • Zmiany we wcześniejszej wersji 4.260.2021 z dnia 27. marca 2021

    Wprowadzono poprawki skutkujące szybszym wyszukiwaniem i filtrowaniem danych w bazach danych o znacznej liczbie dokumentów bądź innych danych. Więcej informacji...

Zobacz inne programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą e-fakturowania i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji

Zobacz programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji
Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, wyliczanie płac, eksport do Płatnika, ewidencja czasu pracy, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Więcej informacji