Strona główna » Historia zmian w programach » Rachunek » Rok 2019 » Wersja 3.209.2019

Rachunek - zmiany w wersji 3.209.2019

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 27. sierpnia 2019)

Dokonano aktualizacji klucza publicznego do wysyłki plików JPK_FA w związku z wymianą certyfikatu przez Ministerstwo Finansów. Aktualizacja klucza jest niezbędna, aby móc wysłać z programu plik JPK_FA autoryzowany e-podpisem lub profilem zaufanym stanowiący odwzorowanie pojedynczego lub serii rachunków.

https://www.podatki.gov.pl/komunikaty-techniczne/zmiana-certyfikatu-klucza-publicznego-do-srodowiska-produkcyjnego-jpk/

  • Zmiany w późniejszej wersji 3.210.2019 z dnia 13. września 2019

    Wprowadzono możliwość fiskalizacji rachunków na drukarkach fiskalnych obsługujących protokół Thermal lub Posnet. Więcej informacji...

  • Zmiany we wcześniejszej wersji 3.208.2019 z dnia 7. sierpnia 2019

    Poszerzono pole z treścią w słowniku uwag do rachunków oraz umożliwiono wysyłkę raportu z błędem pliku JPK_FA ze schematem w celu weryfikacji. Więcej informacji...

Zobacz inne programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą e-fakturowania i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji

Zobacz programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji
Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, wyliczanie płac, eksport do Płatnika, ewidencja czasu pracy, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Więcej informacji