Strona główna » Historia zmian w programach » Rachunek » Rok 2019 » Wersja 3.203.2019

Rachunek - zmiany w wersji 3.203.2019

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 17. maja 2019)

Zmieniono schemat tworzenia domyślnej nazwy dla generowanych plików JPK_FA poprzez dodanie do nazwy pliku nazwy firmy zdefiniowanej w konfiguracji. W celu wygenerowania pliku JPK_FA należy zaznaczyć wybrany rachunek lub rachunki na liście w Rejestrze rachunków, a następnie wybrać z głównego menu "Dane" opcję "Utwórz jednolity plik kontrolny (JPK_FA)".

  • Zmiany w programie Rachunek w wersji późniejszej 3.204.2019 z dnia 24. maja 2019

  • Zmiany w programie Rachunek w wersji wcześniejszej 3.202.2019 z dnia 6. kwietnia 2019

Zobacz inne programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą KSeF i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą KSeF oraz JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji

Zobacz programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Więcej informacji
Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Więcej informacji
Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, PIT, kilometrówki, środków trwałych, wysyłka JPK, e-Deklaracji, pobieranie danych z KSeF.

Więcej informacji
Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, ewidencja czasu pracy, wyliczanie wynagrodzeń, eksport do Płatnika i ZUS-PUE, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Więcej informacji