Strona główna » Historia zmian w programach » Rachunek » Rok 2010 » Wersja 1.23.2010

Rachunek - zmiany w wersji 1.23.2010

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 24. maja 2010)

 • W konfiguracji zmieniono nazwę sekcji "Towary i usługi" na "Preferencje użytkownika".
 • Umożliwiono automatycznie otwieranie listy kontrahentów podczas dodawania nowego rachunku w celu określenia kontrahenta dla którego ma być wystawiony rachunek. Aby lista kontrahentów była automatycznie otwierana przed dodaniem rachunku należy włączyć parametr "Przed dodaniem rachunku automatycznie pokaż okno wyboru kontrahenta" w konfiguracji w sekcji "Preferencje użytkownika".
 • Umożliwiono automatycznie otwieranie listy towarów i usług podczas dodawania nowej pozycji do rachunku. Aby lista towarów i usług była automatycznie otwierana przed dodaniem nowej pozycji należy włączyć parametr "Podczas dodawania nowych pozycji automatycznie otwieraj listę towarów i usług" w konfiguracji w sekcji "Preferencje użytkownika".
 • Umożliwiono zmianę nazwy wystawcy dokumentu na wydruku na dowolną nazwę zdefiowaną przez Użytkownika (np. na "Wynajmujący"). W konfiguracji w sekcji "Styl wydruku rachunku" dodano pole "Nazwa odbiorcy dok. na wydruku" (domyślnie "Sprzedawca"). Nazwa wpisana w tym polu umieszczana jest na wydruku w danych wystawcy dokumentu.
 • Umożliwiono zmianę nazwy odbiorcy dokumentu na wydruku na dowolną nazwę zdefiowaną przez Użytkownika (np. na "Najemca"). W konfiguracji w sekcji "Styl wydruku rachunku" dodano pole "Nazwa odbiorcy dok. na wydruku" (domyślnie "Sprzedawca"). Nazwa wpisana w tym polu umieszczana jest na wydruku w danych odbiorcy dokumentu.
 • Umożliwiono aktualizowanie programu z poziomu aplikacji. W menu głównym "Pomoc" dodano opcję "Aktualizuj program". Wybranie opcji powoduje sprawdzenie przez Internet dostępności nowej wersji i w zależności od reakcji Użytkownika umożliwia zaktualizowanie programu do aktualnej wersji.
 • W menu START systemu Windows w sekcji Wszystkie programy - Rachunek dodano skrót do programu aktualizującego aplikację. Uruchomienie programu wskazywanego przez skrót umożliwia zaktualizowanie programu do aktualnej wersji.
 • Usprawniono aktualizacje programów przez Internet.
 • Poprawiono stabilność pracy programu.

 • Zmiany w późniejszej wersji 1.24.2010 z dnia 4. czerwca 2010

  Umożliwiono drukowanie tylko miesiąca sprzedaży zamiast pełnej daty. Jest to udogodnienie dla firm usługowych wystawiających rachunki za usługi świadczone miesięcznie. Więcej informacji...

 • Zmiany we wcześniejszej wersji 1.22.2010 z dnia 13. kwietnia 2010

  Umożliwiono umieszczenie na rachunkach nazwy banku przy numerze konta. Więcej informacji...

Zobacz inne programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą KSeF i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą KSeF oraz JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji

Zobacz programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Więcej informacji
Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Więcej informacji
Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, PIT, kilometrówki, środków trwałych, wysyłka JPK, e-Deklaracji, pobieranie danych z KSeF.

Więcej informacji
Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, ewidencja czasu pracy, wyliczanie wynagrodzeń, eksport do Płatnika i ZUS-PUE, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Więcej informacji