Strona główna » Historia zmian w programach » Sprzedaż i Magazyn » Rok 2021 » Wersja 4.351.2021

Sprzedaż i Magazyn - zmiany w wersji 4.351.2021

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 17. lipca 2021)

 • Wprowadzono funkcjonalność polegającą na tym, że w momencie wskazania kontrahenta z listy na oknie dodawania lub edycji faktury program weryfikuje aktualność wybranych danych kontrahenta w bazie REGON. W przypadku wykrycia rozbieżności pomiędzy danymi zapisanymi w programie, a danymi z publicznego rejestru wyświetlane jest okno z propozycją uaktualnienia danych i w przypadku potwierdzenia dane w bazie kontrahentów i na fakturze są uaktualniane.
 • Wprowadzono modyfikację polegającą na tym, że w przypadku podania na fakturze samego numeru NIP dane w pierwszej kolejności pobierane są z publicznego rejestru REGON, a dopiero w drugiej kolejności wyszukiwane są w bazie programu. Taka kolejność daje gwarancje użycia na fakturze aktualnych danych w przypadku gdy kontrahent wskazywany jest po numerze NIP.

 • Zmiany w późniejszej wersji 4.352.2021 z dnia 30. lipca 2021

  Umożliwiono wyłączenie sprawdzania danych kontrahenta w bazie REGON przy wyborze kontrahenta na dokumencie oraz wprowadzono udogodnienie polegające na pokazywaniu okresu, którego dotyczy JPK dodane na podstawie zewnętrznego numeru referencyjnego. Więcej informacji...

 • Zmiany we wcześniejszej wersji 4.350.2021 z dnia 5. lipca 2021

  Wprowadzono możliwość samodzielnego określenia daty dla kopiowanych dokumentów oraz dodano nowe rodzaje rejestrów VAT. Więcej informacji...

 • Zmiany w poszczególnych latach:
  2021
  2020
  2019
  2018
  2017
  2016
  2015
  2014
  2013
  2012
  2011

Zobacz inne programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT

Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek

Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji

Zobacz programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga

Księga

Program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt

Ryczałt

Program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość

Mała Księgowość

Wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji
Kadry i Płace

Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, wyliczanie list płac, eksport do Płatnika, ewidencja czasu pracy, generowanie wszystkich dokumentów związanych z pracownikami.

Więcej informacji