Strona główna » Historia zmian w programach » Sprzedaż i Magazyn » Rok 2020 » Wersja 4.319.2020

Sprzedaż i Magazyn - zmiany w wersji 4.319.2020

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 2. października 2020)

 • Umożliwiono zdefiniowanie GTU oraz oznaczenia procedury bezpośrednio na pozycjach z towarami lub usługami na dokumentach sprzedaży. Na oknie dodawania lub edycji pozycji do dokumentu dodano zakładkę "Oznaczenia rodzaju towarów i usług oraz procedur" w której znajdują się pola wyboru "GTU" oraz "Procedura". Elementy do tych pól przepisywane są podczas wyboru z listy towarów i usług lub można je wskazać odrębnie także bez wybierania towaru lub usługi z listy.
 • W zestawieniu według pozycji dokumentów dostępnym spod prawego przycisku myszy na oknie "Rejestr dokumentów" dodano po prawej stronie filtr w formie drzewa z kategoriami towarów i usług oraz podsumowanie bieżącego widoku. Sumowane są pola "Wartość netto [zł]", "Wartość VAT [zł]" oraz "Wartość brutto [zł]".
 • Uaktualniono adres REST API serwisu do wysyłki dokumentów JPK autoryzowanych przychodem.
 • Wprowadzono możliwość fiskalizacji w drukarce fiskalnej faktur zaliczkowych oraz końcowych. Paragony do faktur zaliczkowych i końcowych nie zawierają spisu towarów i usług zgodnych z dokumentem źródłowym lecz zgrupowane stawki VAT przeliczone proporcjonalnie do kwoty wpłaconej zaliczki (lub rozliczenia końcowego) wyliczone metodą "od stu". Wykaz jest zgodny z zestawieniem VAT zaliczki lub rozliczenia końcowego z dokumentów źródłowych.

 • Zmiany w późniejszej wersji 4.320.2020 z dnia 9. października 2020

  Zmodyfikowano zasady ujmowania w JPK_V7M oraz JPK_V7K dokumentów zafiskalizowanych. Więcej informacji...

 • Zmiany we wcześniejszej wersji 4.318.2020 z dnia 25. września 2020

  Podczas dodawania pozycji dla not obciążeniowych umożliwiono wybór tytułu obciążenia z bazy towarów i usług. Więcej informacji...

 • Zmiany w poszczególnych latach:
  2021
  2020
  2019
  2018
  2017
  2016
  2015
  2014
  2013
  2012
  2011

Zobacz inne programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT

Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek

Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji

Zobacz programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga

Księga

Program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt

Ryczałt

Program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość

Mała Księgowość

Wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji
Kadry i Płace

Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, wyliczanie list płac, eksport do Płatnika, ewidencja czasu pracy, generowanie wszystkich dokumentów związanych z pracownikami.

Więcej informacji